ABX-64SYY
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus
Miyano
ABX-64SYY
Valmistusvuosi
2022
Kunto
Käytetty
Sijainti
Thurmaston
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus
- Valmistaja:
- Miyano
- Malli:
- ABX-64SYY
- Valmistusvuosi:
- 2022
- Kunto:
- erittäin hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- Church Hill Road 142, LE4 8DJ Leicestershire, Great Britain
Kuvaus
Vakiokarojen sorvauspituus: 125 mm,
Maksimikoneistusläpimitta: 210 mm,
Tangon halkaisija: 64 mm (pääkara),
54 mm (alakura),
Pääkaran kierrosnopeus: 4 000 rpm,
Alakaran kierrosnopeus: 5 000 rpm,
Gedpfx Afjyw Ilvovebl
Jyrsintänopeus: 6 000 rpm,
C-akseli: 0,001 astetta,
Karateho: 15/11 kW,
Ylä- & alakara 12-paikkaisilla revolveripäillä,
Y-akseli: +/- 40 mm molempiin revolvereihin.
Fanuc 31i-B ohjaus, lastunkuljetin, tankosyöttölaite.
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
54 mm (alakura),
Gedpfx Afjyw Ilvovebl
Jyrsintänopeus: 6 000 rpm,
C-akseli: 0,001 astetta,
Karateho: 15/11 kW,
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+44 20 38... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Bristol
2 062 km
Miyano ABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
Pieni ilmoitus
Mudersbach
1 640 km
3-rullan taivutuskone
OstasSBM 1270 x 95
OstasSBM 1270 x 95
Zuchwil
Automaattisorvi
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Saksa
Nakamura-TomeSuper NTJ
Nakamura-TomeSuper NTJ
Ystad
998 km
Lämpömuovauskone
COLIMATICTHERA
COLIMATICTHERA
Sankt Daniel
Moottoroidut työkalut VDI 40
Ellwangen (Jagst)
Portaalityyppinen jyrsinkone X = 4 000 mm