Mori Seiki SL-15 CNC-sorvauskeskus
Konetyyppi: CNC-sorvauskeskus (2-akselinen)
Sarjanumero: 1899
Ohjausjärjestelmä: Mori Seiki MSC-516
Maksimi sorvaushalkaisija: noin 300 mm
Maksimi sorvauspituus: noin 500 mm
Kääntöhalkaisija sängyn yli: noin 510 mm
Akselimatkat
X-akselin liike: noin 210 mm
Z-akselin liike: noin 520 mm
Karan nenä: A2-6
Karan läpimitta: noin 62 mm
Karan maksiminopeus: noin 4 000 rpm
Karan moottorin teho: noin 11 / 15 kW
Työkalurevolveri: 12-paikkainen
Työkalun koko: 25 × 25 mm
Varusteet ja ominaisuudet
Hydraulinen vastatuki
Työkalun asetuspiste
Godpfex Hp Ikex Afvebl
6,5" 3-leuka voimapata
Jäähdytysjärjestelmä
Koneen paino: noin 4 000 kg
Koneen mitat (P × L × K): noin 2 700 × 1 600 × 1 700 mm
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Sarjanumero: 1899
Akselimatkat
X-akselin liike: noin 210 mm
Z-akselin liike: noin 520 mm
Karan nenä: A2-6
Karan läpimitta: noin 62 mm
Työkalun koko: 25 × 25 mm
Varusteet ja ominaisuudet
Hydraulinen vastatuki
Työkalun asetuspiste
Godpfex Hp Ikex Afvebl
6,5" 3-leuka voimapata
Jäähdytysjärjestelmä
Koneen paino: noin 4 000 kg
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Weil der Stadt
1 802 km
CNC-sorvi
MORI SEIKISL-15
MORI SEIKISL-15
Pieni ilmoitus
Yhdistynyt kuningaskunta
1 821 km
CNC-sorvi
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Albano Sant'Alessandro
CNC-lattiatyyppinen porakone
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Jünkerath
Jyrsinkone
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V