Nakamura-Tome WT250MMY
Kunto
Käytetty
Sijainti
Contamine-sur-Arve Ranska
CNC automaattinen sorvi Nakamura-Tome WT250MMY
more Images
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Nakamura-Tome WT250MMY
Konetiedot
Koneen nimitys:
CNC automaattinen sorvi
Valmistaja:
Nakamura-Tome
Malli:
WT250MMY
Kunto:
käytetty
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Contamine sur Arve, France Ranska
Kuvaus
TEKNISET TIEDOT
- Akselimäärä: 8
- Kara määrä: 2
- Revolveripäiden määrä: 2
PÄÄKARA
- Karanpää: A2-6
- Karamoottorin teho: 18,5 kW
- Karan kierrosluku: 59 - 4500 rpm
- Suurin tangon halkaisija: 65 mm
- Suurin työstettävä halkaisija: 250 mm
- Suurin pääkaran istukan halkaisija: 215 mm
- Minimi C-akselin resoluutio: 0,001°
VASTAKARA
- Karanpää: A2-5
- Karamoottorin teho: 11 kW
- Suurin tangon halkaisija: 51 mm
- Suurin työstettävä halkaisija: 165 mm
- Liikepituus: 575 mm
- Etäisyys kara/vastakara: 250 - 870 mm
REVOLVERIPÄÄ 1
- Paikkamäärä: 12
- Moottoroitujen paikkojen määrä: 12
- Liikealue X/Z: 195/600 mm
- Liikealue Y: +/- 42 mm
- Käytettävien työkalujen nopeus: 80 - 3600 rpm
- Käytettävien työkalujen teho: 5,5 kW
REVOLVERIPÄÄ 2
- Paikkamäärä: 12
Gbjdpeuhafrsfx Afvol
- Liikealue X/Z: 195/600 mm
SÄHKÖSYÖTTÖ
- Syöttöjännite: 400 V
- Kokonaisteho: 63 kVA
PAINO JA MITAT
- Tilantarve: 3475 x 1933 mm
- Koneen korkeus: 2225 mm
- Koneen paino: 6000 kg
KONEEN TUNNIT
- Sähköllä käyttöaika: 42932 h
- Kara-aika: 12433 h
VARUSTELU
- Ohjaus: 18i-TB
- 3-värinen tilavalomasto
- Jäähdytysnestesäiliö korkepainemoottorilla: 25 bar