RNA Rhein-Nadel Automation SRC-B200-2L
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Hessisch Lichtenau Saksa
more Images
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
37235 Hessisch Lichtenau Saksa
Kuvaus
Värähtelykierroskuljetin / Lajittelulaite / Kierroskuljetin / Värähtelykuljetin RNA
Tärinäastia, lajittelulaite / Ruuvinsyöttö värähtelykuljettimella ruuvitekniikkaan
Syöttöjärjestelmä, syöttölaite
Valmistaja: RNA Rhein-Nadel Automation GmbH
Tyyppi: SRC-B200-2L
Valmistusvuosi: n. 2000
Astian halkaisija ylhäällä: 200 mm
Astian halkaisija alhaalla: 130 mm
Astian sisäkorkeus: n. 25 mm
Lajitteluradan leveys: n. 3 mm
Kokonaiskorkeus (moottori + astia lajitteluradalla): 225 mm
Guodpoxrgvmofx Aipob
Ohjausjännite: 24 V DC (ulkoista virtalähdettä tarvitaan)
Verkkoliitäntä: 230 V, 50 Hz.
- Käynnistys / pysäytyssignaaleja varten tarvitaan ulkoinen 24 VDC jännitelähde (säätimessä ei ole sisäistä 24VDC virtalähdettä).
- Säätölaite REO tyyppi Reovib R6 / 439 säädettävälle värähtelynopeudelle
- Kuljetinta on käytetty ajoneuvojen sulakkeiden syöttöön
- Asennettu alumiiniprofiilijalkaan
Tilantarve Ø x K: 240 x 250 mm