Samzon MPT1700-10
Valmistusvuosi
2026
Kunto
Uusi (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Dalmose Tanska
Siirrettävä lavankääntäjä Samzon MPT1700-10
more Images
YouTube video
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Konetiedot
Koneen nimitys:
Siirrettävä lavankääntäjä
Valmistaja:
Samzon
Malli:
MPT1700-10
Valmistusvuosi:
2026
Kunto:
uusi
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Hovedgaden 19, 4261 Dalmose, Danmark Tanska
Soita
Tekniset tiedot
Lavanvaihtaja:
manuaali
Kuvaus
Samzon Mobile Pallet Turner 1700-10 on varustettu uusimman sukupolven mekaanisilla ja elektronisilla komponenteilla. Vetoyksikössä on 2,2 kW:n sähkömoottori, ja oheisjärjestelmää ohjaa 3 kW:n moottori, jossa on integroitu pumppu.
Servoojaus – helppo ohjaus.
Maksimi avaus jopa 1700 mm / minimi 550 mm
Gedpfx Aex Ebn Refveit
Maksimipaino jopa 1000 kg
24V - 210Ah