Sanwa TRP-1150-SE
Valmistusvuosi
2026
Kunto
Uusi (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Schwalmtal Saksa
Lyöntikone Sanwa TRP-1150-SE
more Images
Sanwa TRP-1150-SE
Konetiedot
Koneen nimitys:
Lyöntikone
Valmistaja:
Sanwa
Malli:
TRP-1150-SE
Valmistusvuosi:
2026
Kunto:
uusi
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Vogelsrather Weg 53, 41366 Schwalmtal, Deutschland Saksa
Soita
Tekniset tiedot
Kokonaispituus:
6 334 mm
Kokonaisleveys:
4 390 mm
Kokonaiskorkeus:
2 465 mm
Kokonaispaino:
30 000 kg
Kuvaus
Uusi kone
Kone lävistykseen, prässäykseen ja jätteenpoistoon
Tekniset tiedot:
Suurin arkikoko: 830 x 1 150 mm
Pienin arkikoko: 450 x 550 mm
Suurin lävistysvoima: 3,0 MN (300 t)
Nopeus: 7 000 arkkia/h
Gijdpfx Ajt H Nc Soipst
Työstettävät materiaalit:
Paperi: vähintään 80 g/m²
Kartonkia: jopa 2 000 g/m²
aalto- ja kennopahvi: jopa 4 mm
Varustelu:
Automaattinen non-stop-rullakangas pinoajassa
Jätteenpoistoasema
Centerline
Pikakiinnitys kehys yläpuoliselle jätteenpoistotyökalulle sekä keskitetty purkulevy
Pneumaattinen sulkija ja stanssilevyjen lukitus
APC 1 – automaattinen stanssausvoiman säätöjärjestelmä
APC 2 – painolevyn kallistus poistopäässä
1x 4 mm stanssilevy, sisältää 10x 1 mm stanssilevyä
2x 5 mm stanssilevy