SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
VB alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2021
Kunto
Käytetty
Sijainti
Vuren Alankomaat
Standard-SZM SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
more Images
YouTube video
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
Konetiedot
Koneen nimitys:
Standard-SZM
Valmistaja:
SCANIA
Malli:
R450 6X2 NB RETARDER
Valmistusvuosi:
2021
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
VB alv 0% (veroton)
Sijainti:
Vuren, The Netherlands Alankomaat
Soita
Tekniset tiedot
Ajettuja kilometrejä:
626 246 km
Teho:
331 kW (450,03 hv)
Ensirekisteröinti:
Polttoainetyyppi:
diesel
Renkaan koko:
315/70R22,5
Akselikokoonpano:
6x2
Akseliväli:
2 950 mm
Polttoaine:
diesel
Jarrut:
retarderi
Väri:
punainen
Ohjaamo:
makuuhytti
Vaihteistotyyppi:
automaattinen
Vaihteiden määrä:
12
Päästöluokka:
Euro 6
Jousitus:
ilma
Kokonaispituus:
6 600 mm
Kokonaisleveys:
2 550 mm
Kokonaiskorkeus:
3 920 mm
Varusteet:
Kuvaus
= Additional options and equipment =
- Heated mirrors
- CarPlay
- Digital tachograph
- Tachograph (control device)
- Halogen headlamp
- Manual
- Radio/cassette
- Sliding fifth wheel
- Sleeper cab
- Lane departure warning system
- Fabric upholstery
- Auxiliary braking system
= Remarks =
Number of axles: 3, Configuration: 6x2, Unladen weight: 9083 kg, Gross weight: 26500 kg, Total fuel tank capacity: 610 liters, Fifth wheel height: 114 cm, Fifth wheel: sliding, Number of locks: 1, Suspension type: full air suspension, Cabin type: sleeper cab, Cruise control, Tachograph (control device), Digital tachograph, Air conditioning, Auxiliary heating, Electric windows, Electric mirrors, Radio/cassette, CarPlay, GPS navigation, Color: red, Heated mirrors, Lighting type: halogen, Lane departure warning system, Air conditioning, Seat heating, Bluetooth, Engine power: 331 kW (444 Hp), Fuel: diesel, Emission class: Euro 6, Transmission: Opti-cruise, Gearbox type: Scania, Gears: 12, Auxiliary braking system, Retarder make: Scania, Power steering, ABS, ASR (traction control), Starter battery, Central locking, Seat layout: 1+1, Seat material: fabric, Seat adjustment: manual, R 450 A 6X2 NB / RETARDER / SINGLE BOOGIE