Schaublin 125
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Salzburg Itävalta
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
Tarkkuussorvi Schaublin 125
more Images
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Schaublin 125
Konetiedot
Koneen nimitys:
Tarkkuussorvi
Valmistaja:
Schaublin
Malli:
125
Kunto:
erittäin hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Myyjän sijainti:
Turnerstraße 6, 5023 Salzburg, Itävalta Itävalta
Kuvaus
Konetta ei ole koskaan käytetty tuotantokäytössä. Kulumaa on tuskin havaittavissa. Kara-akselin pyörimis- ja aksiaalipoikkeama alle 0,001 mm. Kunnoltaan lähes uudenveroinen kone.
TEKNISET TIEDOT:
- Keskikorkeus: 125 mm
- Keskipituus: 500 mm
- Suurin työkappaleen halkaisija sängyn yli: 270 mm
Gsdpfjy Hnucex Aipeit
- Suurin työkappaleen halkaisija poikkikelkan yli: 120 mm
- Karanopeudet, portaaton: 225–3000 rpm
- Karanokka: Camlock D1-3
- Karan reiän halkaisija: 32 mm
- Puristusholkit: Schaublin B32
- Holkin läpivienti: 24 mm
- Istukan läpivienti: 28 mm
- Liike sängyllä: 440 mm
- Työkalukelkan liike: 90 mm
- Poikkikelkan liike: 130 mm
- Kärkipylkän kara: Morse 2
- Kärkipylkän liike: 100 mm
- Automaattisyötöt, pitkittäin ja poikittain: 4 – 260 mm/min portaaton
Paino n. 950 kg
Varusteet:
- 160 mm Röhmin kolmileukainen istukka
- 160 mm Reishauerin yksittäin säädettävä nelileukainen istukka
- 160 mm keskitetty nelileukainen istukka
- 6 x Multifix-kasettia
- Vaihdepyörät kierteitykseen
- B32-kiristysholkkisarja 1–24 mm vetoputkella