SEW S47 DR63S4/BR/ASD1 Getriebemotor SN013220951801000305 - ! -
Ohjausyksikkö
SEW Eurodrive
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Uusi
Sijainti
Remscheid
Konetiedot
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
- Myyjän sijainti:
- Kipperstr. 5b, 42855 Remscheid, Saksa
- A15507808
- Viitenumero:
- Päivitys:
- viimeksi 13.05.2026
Kuvaus
SEW-Eurodrive S47 DR63S4/BR/ASD1 vaihdemoottori SN: 01.3220951801.0003.05 – Kiinnitysreikien jakoväli: 80x100 mm, käyttöakselin halkaisija: 25 mm, käyttämätön, alkuperäisessä avatussa pakkauksessa