SEW-EURODRIVE MDV60A0022-5A3-4-00
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Taajuusmuuttaja 2,2 kW 3,8 kVA SEW-EURODRIVE MDV60A0022-5A3-4-00
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Taajuusmuuttaja 2,2 kW 3,8 kVA
Valmistaja:
SEW-EURODRIVE
Malli:
MDV60A0022-5A3-4-00
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
Taajuusmuuttaja, taajuusmuunnin, käyttömuuttaja, ohjain, portaaton nopeudensäädin
Gjdpfob A Sd Dsx Afvsbl
-Tulo: 3x380/500 V - 50/60 Hz +/-10%
-Lähtö: 3 vaihetta: V 0-400 Hz 5,5 A AC
-Paino: 6 kg
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Toimittaja
Rekisteröitynyt vuodesta: 2002
12 954 Verkkoilmoitukset
Trustseal icon
Soita
Lähetä kysely
Maaus
Saksa
Itävalta
Sveitsi
Yhdysvallat
Yhdistynyt kuningaskunta
Ranska
Belgia
Espanja
Meksiko
Italia
Alankomaat
Puola
Venäjän federaatio
Valko-Venäjä (Valko-Venäjän tasavalta)
Ukraina
Viro
Turkki
Uusi-Seelanti
Irlanti
Tšekin tasavalta
Tanska
Suomi
Ruotsi
Norja
Luxemburg
Kreikka
Liettua
Latvia
Islanti
Portugali
Brasilia
Venezuela
Argentiina
Unkari
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Israel
Egypti
Marokko
Intia
Indonesia
Etelä-Korea
Japani
Thaimaa
Malesia
Vietnam
Kiina, Kansantasavalta
Taiwan
Iran
Bangladesh
Pyyntöä ei voitu lähettää. Yritä myöhemmin uudelleen.
Puhelin & Faksi
+49 4402 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
189 hiomalaikkaa Verschiedene Durchmesser 40 bis 300 mm
more images
Wiefelstede
1 420 km
189 hiomalaikkaa
VerschiedeneDurchmesser 40 bis 300 mm