SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Vaihdemoottori 1,1 kW 72 r / min SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
more Images
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
SEW-Eurodrive RF60DT90S4B
Konetiedot
Koneen nimitys:
Vaihdemoottori 1,1 kW 72 r / min
Valmistaja:
SEW-Eurodrive
Malli:
RF60DT90S4B
Kunto:
käytetty
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Myyjän sijainti:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Saksa Saksa
Kuvaus
Vaihdemoottori, sähkömoottori
-SEW-Eurodrive: vaihdemoottori, tyyppi RF60DT90S4B
-Kierrosluku: 72 rpm
-Teho: 1,1 kW
Gedpjgw Tuysfx Afvobl
-Rakenne: B5
-Jarru: 10 Nm
-Akselihalkaisija: Ø 30 x 60 mm
-Suojausluokka: IP44
-Mitat: 620/280/K215 mm
-Paino: 41 kg
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Toimittaja
Rekisteröitynyt vuodesta: 2002
12 957 Verkkoilmoitukset
Trustseal icon
Soita
Lähetä kysely
Maaus
Saksa
Itävalta
Sveitsi
Yhdysvallat
Yhdistynyt kuningaskunta
Ranska
Belgia
Espanja
Meksiko
Italia
Alankomaat
Puola
Venäjän federaatio
Valko-Venäjä (Valko-Venäjän tasavalta)
Ukraina
Viro
Turkki
Uusi-Seelanti
Irlanti
Tšekin tasavalta
Tanska
Suomi
Ruotsi
Norja
Luxemburg
Kreikka
Liettua
Latvia
Islanti
Portugali
Brasilia
Venezuela
Argentiina
Unkari
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Israel
Egypti
Marokko
Intia
Indonesia
Etelä-Korea
Japani
Thaimaa
Malesia
Vietnam
Kiina, Kansantasavalta
Taiwan
Iran
Bangladesh
Pyyntöä ei voitu lähettää. Yritä myöhemmin uudelleen.
Puhelin & Faksi
+49 4402 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Vaihdemoottori 0,75 kW 108 r/min Bockwoldt 0-80N/4DBR
more images
Saksa Wiefelstede
1 419 km
Vaihdemoottori 0,75 kW 108 r/min
Bockwoldt0-80N/4DBR
Tarkistettu myyjä
Pieni ilmoitus
Vaihdemoottori 1,1 kW 73 rpm SEW-Eurodrive RF43 DT90S4/TH
Saksa Wiefelstede
1 419 km
Vaihdemoottori 1,1 kW 73 rpm
SEW-EurodriveRF43 DT90S4/TH
Tarkistettu myyjä
Vaihdemoottori 0,55 kW, 36 kierrosta/min SEW Vector SA47T DT80K-4
Vaihdemoottori 0,55 kW, 36 kierrosta/min
SEW VectorSA47T DT80K-4
Säädettävä vaihdemoottori 0,37 kW 35-180 rpm MOTOVARIO TKF/5
Wiefelstede
Säädettävä vaihdemoottori 0,37 kW 35-180 rpm
MOTOVARIOTKF/5
Säädettävä vaihdemoottori 0,25 kW 47-246 rpm MOTOVARIO TKF/2
Wiefelstede
Säädettävä vaihdemoottori 0,25 kW 47-246 rpm