SEW-EURODRIVE TPS 10A040-NFO-503-1
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Taajuusmuuttajalla SEW-EURODRIVE TPS 10A040-NFO-503-1
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Taajuusmuuttajalla
Valmistaja:
SEW-EURODRIVE
Malli:
TPS 10A040-NFO-503-1
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
Taajuusmuuttaja, taajuusmuunnin, käyttömuuttaja, ohjain, portaattomasti säädettävä käyttö
-Movitrac: 204 xv
-Teho: 4 kW
-Jännite: 400 VAC
-Taajuus: 25 kHz
-Virta: 10 A AC
Gbedpsb A Nzhjfx Afvel
-Nimellisteho: 4 kW