SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Kunto
Uusi
Sijainti
Ahaus Saksa
Puristuspöytä SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
more Images
YouTube video
Konetiedot
Koneen nimitys:
Puristuspöytä
Valmistaja:
SIEGMUND
Malli:
16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Kunto:
uusi
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Ahaus Saksa
Kuvaus
Pituus 2400 mm
Leveys 1200 mm
Korkeus (sivupinta) 100 mm
Paino 499 kg
SIEGMUND-valtuutettu jälleenmyyjä – kaikki tuotteet saatavilla!
Tuotekuvaus:
- Läpikarkaistu työkaluteräs X8.7 + plasmatyppeenkäsittely
- Materiaalin vahvuus noin 11,5–13 mm
- Sivukehikko korkealaatuista terästä S355J2+N + plasmatyppeenkäsittely
- Poraukset Ø 16 mm
- Poraukset pöytäpinnalla 50x50 mm ruudukkona
Godpfsxaab Eox Aipsit
- Kulmat, reunat ja poraukset pyöristetty
- Sivukehikon korkeus 100 mm
- Poraukset sivukehikossa vinoruudukkona
- Mukana skaala pöytäpinnalla
- Rakenne vahvistettu kylkivahvikkein
- Ruudukkolinjat mahdollistavat tarkat rakenteet.
Hitsauspöydissä mitta-asteikko vakiona.
Plasmatyppeenkäsitelty malli:
- Suojaa ruosteelta / naarmuilta / hitsausroiskeiden tarttumiselta
- Korroosionkestävämpi / suurempi kuormitettavuus
Varustus:
- 16 mm reikäkoko / mitat 2400 x 1200 x 100 mm