SPX 034.MGS.10.1
Levy-lämmönvaihdin, Lämmönvaihdin
SPX
SPX 034.MGS.10.1
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Tatabánya
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Valmistaja:
- SPX
- Malli:
- SPX 034.MGS.10.1
- Kunto:
- käytetty
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
- Sijainti:
- Vágóhid u. 2, 2800 Tatabánya, Hungary
- A20921882
- Viitenumero:
- 6933
- Päivitys:
- viimeksi 12.05.2026
Kuvaus
Levylämmönsiirrin, Lämmönvaihdin, SPX 034.MGS.10.1, Käytetty kone
Valmistaja: SPX
Vuosimalli: 2012
Kokonaismitat: 450 x 610 x 1360 mm
Gbsdox Ttu Ijpfx Afvjl
Lämmönsiirtoala: 18,93 m²
Käyttöpaine: 10 bar
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Valmistaja: SPX
Vuosimalli: 2012
Gbsdox Ttu Ijpfx Afvjl
Lämmönsiirtoala: 18,93 m²
Käyttöpaine: 10 bar
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Oftersheim
1 753 km
Keskipakopumppu
GrundfosCR 60 20 A-F-A-BBUE Model B500002P39447
Pieni ilmoitus
Thisted
1 106 km
Pyörivä epäkeskopumppu JEC
JEC-PumpZF -120-021
JEC-PumpZF -120-021
Thisted
APV BAKER LEVYNVAIHDIN
APV-SPXN35
APV-SPXN35
Udenhout
Lope pumppu
FristamFKFS40
FristamFKFS40
Wiefelstede
Hydrauliikkayksikkö 15 kW/1425 rpm
KraussMaffei90-340 B
KraussMaffei90-340 B
Derby
Benhil Microfix voin homogenisaattori 8471
Benhil8471
Benhil8471
Sinsheim
Korkeapainepumppu tarvitaan
AbelHP-K-25-56
AbelHP-K-25-56
Neumarkt in der Oberpfalz
Kaasupoltin Weishaupt G30/2-A
WeishauptG30/2A-2300Kw
WeishauptG30/2A-2300Kw
Hessisch Lichtenau
Hydrauliikka-aggregaatti hydrauliikkapumpulla, hydrauliikka-aggregaatti siipipumpulla, hydrauli-yksi
RACINE / VICKERSPVQ-PSS=-06CR-J11
Wiefelstede
Tyhjiöpumppu 5,5 kW 140 m³/h