Still RX60-50
Valmistusvuosi
2011
Kunto
Käytetty (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Oldenburg Saksa
Sähköinen 4 -pyöräinen trukki Still RX60-50
more Images
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Konetiedot
Koneen nimitys:
Sähköinen 4 -pyöräinen trukki
Valmistaja:
Still
Malli:
RX60-50
Koneen numero:
516329B00051
Valmistusvuosi:
2011
Kunto:
käytetty
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Käyttötunnit:
5 347 h
Hinta ja sijainti
vuokraus:
on mahdollista
Myyjän sijainti:
Fuldastr. 32, 26135 Oldenburg, Saksa Saksa
Soita
Tekniset tiedot
Kantavuus:
5 000 kg
Nostokorkeus:
4 670 mm
Vapaa nostokorkeus:
1 470 mm
Polttoainetyyppi:
sähköinen
Mastityyppi:
triplex
Rakennuskorkeus:
2 330 mm
Haarukkakelkan leveys:
1 300 mm
Haarukan pituus:
1 600 mm
Omamassa:
9 080 kg
Kokonaispituus:
2 700 mm
Vetotyyppi:
Elektro
Rakennusleveys:
1 400 mm
Viitenumero:
ES0040
Päivitys:
viimeksi 14.05.2026
Kuvaus
Sähköinen 4-pyöräinen trukki
Runko numero: 516329B00051
Kuormituskeskus: 500
Gijdpfxjy Scrte Afvet
Haarukan leveys: 130 mm
Haarukan paksuus: 60 mm
ISO-luokka: ISO luokka 4 = 5 000 - 10 000 kg
Nostomastotyyppi: Triplex
Kunto: Käyttövalmis ja täysin toimintakuntoinen
Tekninen kunto: Hyvä
Edessä renkaan tyyppi: Superelastinen
Edessä renkaan koko: 28x12.5-15
Edessä renkaan kunto: 80 - 100%
Takana renkaan tyyppi: Superelastinen
Takana renkaan koko: 21x8-9
Takana renkaan kunto: 40 - 60%
Akun jännite: 80V
Akun valmistusvuosi: 2011
Akun kunto: 40 - 60%