TOS W 100 A
Valmistusvuosi
1981
Kunto
Käytetty
Sijainti
Rostock Saksa
Vaakaporausjyrsin TOS W 100 A
Vaakaporausjyrsin TOS W 100 A
more Images
TOS W 100 A
TOS W 100 A
Konetiedot
Koneen nimitys:
Vaakaporausjyrsin
Valmistaja:
TOS
Malli:
W 100 A
Valmistusvuosi:
1981
Kunto:
erittäin hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Oewerwischenweg 1, 18146 Rostock, Deutschland Saksa
Kuvaus
Pöytäporajyrsin
Valmistaja: TOS
Malli: W100A
Vuosimalli: 1992
Kunto: käytetty
Hinta & sijainti
Sijainti: Saksa, Rostock
Tarjouksen tiedot
Kuvaus
Karan halkaisija: 100 mm
X-liike: 1500 mm
Y-liike: 1250 mm
Z-liike: 1800 mm
Kierrosluku: 7,1–1120 rpm
Pöydän koko: 1200x1200 mm
W-akseli: 800 mm
Laakeriohjaus (rammi): 600 mm
Laakeriohjauksen liike: 200 mm