Toyota 7FBEST10 - TRIPLEX 6 m - 909 Stunden !!!
VB alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2022
Kunto
Käytetty (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Vöcklabruck Itävalta
Sähkökäyttöinen 3 -pyöräinen trukki Toyota 7FBEST10 - TRIPLEX 6 m - 909 Stunden !!!
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Sähkökäyttöinen 3 -pyöräinen trukki
Valmistaja:
Toyota
Malli:
7FBEST10 - TRIPLEX 6 m - 909 Stunden !!!
Valmistusvuosi:
2022
Kunto:
käytetty
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Käyttötunnit:
909 h
Hinta ja sijainti
VB alv 0% (veroton)
vuokraus:
on mahdollista
Myyjän sijainti:
4840 Vöcklabruck, Itävalta Itävalta
Tekniset tiedot
Kantavuus:
1 000 kg
Nostokorkeus:
6 010 mm
Vapaa nostokorkeus:
1 995 mm
Polttoainetyyppi:
sähköinen
Mastityyppi:
triplex
Rakennuskorkeus:
2 540 mm
Vetotyyppi:
Elektro
Kuvaus
Sähköinen 3-pyöräinen trukki
Kuormapiste: 500
Mastotyyppi: Triplex
Kunto: Käyttövalmis ja täysin toimintakuntoinen
Tekninen kunto: Erittäin hyvä
Etuhaarukan tyyppi: Superelastinen
Takahaarukan tyyppi: Superelastinen
Akun jännite: 24V