Lava pinoaja
Toyota SPE160L

VB alv 0% (veroton)
2 900 €
Valmistusvuosi
2018
Kunto
Käytetty
Sijainti
Köln Saksa
Lava pinoaja Toyota SPE160L
Lava pinoaja Toyota SPE160L
Lava pinoaja Toyota SPE160L
Lava pinoaja Toyota SPE160L
Lava pinoaja Toyota SPE160L
more Images
Toyota SPE160L
Toyota SPE160L
Toyota SPE160L
Toyota SPE160L
Toyota SPE160L

Konetiedot

Koneen nimitys:
Lava pinoaja
Valmistaja:
Toyota
Malli:
SPE160L
Valmistusvuosi:
2018
Kunto:
käytetty

Hinta ja sijainti

VB alv 0% (veroton)
2 900 €
vuokraus:
on mahdollista
Myyjän sijainti:
Hansestrasse 103, 51149 Köln, Saksa Saksa
Soita

Tekniset tiedot

Kantavuus:
1 600 kg
Nostokorkeus:
2 260 mm
Vapaa nostokorkeus:
1 256 mm
Mastityyppi:
dupleksi
Rakennuskorkeus:
1 736 mm
Haarukan pituus:
1 150 mm
Vetotyyppi:
Elektro

Tarjouksen tiedot

Ilmoituksen tunnus:
A17561193
Viitenumero:
30003333
Päivitys:
viimeksi 31.10.2024

Kuvaus

Pinontavaunu
Kuorman painopiste: 600
Mastityyppi: Duplex
Kunto: Kunnostettu ilman takuuta
Tekninen kunto: hyvä
Nedpfx Aou D Sxlon Ujlg
Kuvaus: Hinnat ovat sitoumuksetta, varastosta, ilman rahtia ja alv:tä. Ei takuuta/eikä palautusoikeutta. Näyttö mahdollinen sopimuksen mukaan. Sovelletaan yleisiä ehtojamme.
Aisakäyttöinen kävelymalli (ilman suojakaarta, ilman alustaa) ritilä, tandemrullat HD, E-bar, kirjoitusalusta, pieni tavarateline, PIN-koodi, 6 km/h. Pyynnöstä voimme tarjota akun (lisähintaan).

Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.

Toimittaja

Rekisteröitynyt vuodesta: 2022

38 Verkkoilmoitukset

Soita

Lähetä kysely

Maaus 
Saksa
Itävalta
Sveitsi
Yhdysvallat
Yhdistynyt kuningaskunta
Ranska
Belgia
Espanja
Meksiko
Italia
Alankomaat
Puola
Venäjän federaatio
Valko-Venäjä (Valko-Venäjän tasavalta)
Ukraina
Viro
Turkki
Uusi-Seelanti
Irlanti
Tšekin tasavalta
Tanska
Suomi
Ruotsi
Norja
Luxemburg
Kreikka
Liettua
Latvia
Islanti
Portugali
Brasilia
Venezuela
Argentiina
Unkari
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Israel
Egypti
Marokko
Intia
Indonesia
Etelä-Korea
Japani
Thaimaa
Malesia
Vietnam
Kiina, Kansantasavalta
Taiwan
Iran
Bangladesh
Huomautus: Pyyntösi välitetään kaikille kyseisen koneluokan myyjille. Tämän ansiosta voit saada erittäin paljon tarjouksia.
Pyyntöä ei voitu lähettää. Yritä myöhemmin uudelleen.

Puhelin & Faksi

+49 2203 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Trukki Toyota SPE160L
more images
Itävalta Wiener Neudorf
1 652 km
Trukki
ToyotaSPE160L
Tarkistettu myyjä
Soita
Pieni ilmoitus
3,5T maastotrukki 4x4 CE-sertifikaatilla Largotec
3,5T maastotrukki 4x4 CE-sertifikaatilla Largotec
3,5T maastotrukki 4x4 CE-sertifikaatilla Largotec
3,5T maastotrukki 4x4 CE-sertifikaatilla Largotec
3,5T maastotrukki 4x4 CE-sertifikaatilla Largotec
more images
Puola Barcin
1 111 km
3,5T maastotrukki 4x4 CE-sertifikaatilla
Largotec
Tarkistettu myyjä
Soita
Pieni ilmoitus
Lava pinoaja Toyota SPE160L // 1,6m Gabeln // NEU // mehrere Geräte ve
Lava pinoaja Toyota SPE160L // 1,6m Gabeln // NEU // mehrere Geräte ve
Lava pinoaja Toyota SPE160L // 1,6m Gabeln // NEU // mehrere Geräte ve
more images
Düsseldorf
1 652 km
Lava pinoaja
ToyotaSPE160L // 1,6m Gabeln // NEU // mehrere Geräte ve
Soita
Pieni ilmoitus
Lava pinoaja Toyota SPE160L // NEU // mehrere Geräte verfügbar
Lava pinoaja Toyota SPE160L // NEU // mehrere Geräte verfügbar
Lava pinoaja Toyota SPE160L // NEU // mehrere Geräte verfügbar
more images
Düsseldorf
1 652 km
Lava pinoaja
ToyotaSPE160L // NEU // mehrere Geräte verfügbar
Soita
Pieni ilmoitus
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
Sormiliitossarja DIMTER HK 400
more images
Saksa Achern
1 843 km
Sormiliitossarja
DIMTERHK 400
Soita
Pieni ilmoitus
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L //
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L //
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L //
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L //
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L //
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L //
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L //
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L //
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L //
more images
Düsseldorf
1 652 km
Käsikäyttöinen pinoaja
ToyotaSPE160L //
Soita
Pieni ilmoitus
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L// 1150 mm Gabeln
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L// 1150 mm Gabeln
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L// 1150 mm Gabeln
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L// 1150 mm Gabeln
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L// 1150 mm Gabeln
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L// 1150 mm Gabeln
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L// 1150 mm Gabeln
Käsikäyttöinen pinoaja Toyota SPE160L// 1150 mm Gabeln
more images
Düsseldorf
1 652 km
Käsikäyttöinen pinoaja
ToyotaSPE160L// 1150 mm Gabeln
Soita
Pieni ilmoitus
Liiman levitys sormiliitoksella 1 profiilirullalla DIMTER Ersatzteile und Zubehör dimter
Liiman levitys sormiliitoksella 1 profiilirullalla DIMTER Ersatzteile und Zubehör dimter
Liiman levitys sormiliitoksella 1 profiilirullalla DIMTER Ersatzteile und Zubehör dimter
Liiman levitys sormiliitoksella 1 profiilirullalla DIMTER Ersatzteile und Zubehör dimter
more images
Saksa Saksa
1 794 km
Liiman levitys sormiliitoksella 1 profiilirullalla
DIMTERErsatzteile und Zubehör dimter
Soita
Pieni ilmoitus
Palletizer Müller Martini Cohiba
Palletizer Müller Martini Cohiba
Palletizer Müller Martini Cohiba
Palletizer Müller Martini Cohiba
Palletizer Müller Martini Cohiba
more images
Saksa Helmstedt
1 393 km
Palletizer
Müller MartiniCohiba
Pieni ilmoitus
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen Brugger HX14 Häcksler
more images
Italia Gais
1 894 km
Brugger HX14 silppuri, tieliikennelainsäädännön mukainen
Brugger HX14 Häcksler
Tarkistettu myyjä
Soita