Käytetty lattianpesukoneet myytävänä (241)
Lajittele tulokset
- Alin hinta Korkein hinta
- Uusimmat ilmoitukset Vanhimmat ilmoitukset
- Lyhin etäisyys Suurin etäisyys
- Uusin valmistusvuosi Vanhin valmistusvuosi
- Uusin päivitys Vanhin päivitys
- Valmistajat A:sta Ö:hön Valmistaja Z:stä A:han
- Relevanssi
- Alin hinta
- Hinta
- Korkein hinta
- Hinta
- Uusimmat ilmoitukset
- Lisäyspäivämäärä
- Vanhimmat ilmoitukset
- Lisäyspäivämäärä
- Lyhin etäisyys
- Etäisyys
- Suurin etäisyys
- Etäisyys
- Uusin valmistusvuosi
- Valmistusvuosi
- Vanhin valmistusvuosi
- Valmistusvuosi
- Uusin päivitys
- Päivitys
- Vanhin päivitys
- Päivitys
- Valmistajat A:sta Ö:hön
- Valmistaja
- Valmistaja Z:stä A:han
- Valmistaja
- Nimitys A:sta Ö:hön
- Nimitys
- Nimitys Z:stä A:han
- Nimitys
- Malli A:sta Ö:hön
- Malli
- Malli Z:stä A:han
- Malli
- Alhaisin viite
- viite
- Korkein viite
- viite
- Lyhin käyttöaika
- Käyttöaika
- Pisin käyttöaika
- Käyttöaika
- relevanssi
- relevanssi
Puhdistustekniikka Lattianpesukoneet
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B310 R CL UUDELLA AKULLA
HakoScrubmaster B310 R CL TB1230 2016y 345h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2016, käyttötunnit: 345 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 1 230 mm, alateho: 8 600 m²/h, kokonaispaino: 1 944 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 310 l, lakaisuleveys: 1 230 mm, Hako Scrubmaster B310 R CL on erittäin tehokas yhdistelmäkone, joka soveltuu myös vaativiin töihin laajoilla alueilla. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti laitteen perusteellisesti kaikkien toimintojen osalta. Kaikki kuluvat ja käytön jälkiä osoittavat mekaaniset osat on vaihdettu uusiin, mikä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön eikä edellytä lisäinvestointeja laitteeseen tulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja käyttövalmis välittömästi. Koneella on 12 kuukauden takuu (lukuun ottamatta kulutusosia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta internetin välityksellä suorana lähetyksenä. Voitte nähdä laitteen toiminnassa kaikkine ominaisuuksineen ja varusteineen. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUSI HAWKER PERFECT PLUS 36V 640Ah (8PZS640) vetoparisto
UUSI NEOS 36V 100A laturi
Valmistusvuosi 2016 ja vain 345 käyttötuntia
Bdedey Ui Akepfx Ab Ujg
1230 mm (TB1230) pesupää, varustettu kolmella uudella keskiharjalla, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Integroitu esilakaisuyksikkö uusilla sivuharjoilla ja uudella rullaharjalla irtolian poistoon ennen varsinaista pesua.
Uudet korkealaatuisesta luonnonkumista valmistetut imulistat, erinomaiset kaikille pinnoille
Uudet suojakumit harjapään ympärillä estävät veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Varustettu uudella, kestävällä poistoputkella ja uudella imuletkulla.
Uudet imuturbiinit takaavat korkean imutehon.
Kaikista tarjoamistamme laitteista on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Työleveys (mm): 1230
Imuleveys (mm): 1260
Pinta-ala (m²/h): 8600
Jännite (V): 36
Laikkojen määrä (kpl): 6
Työnopeus (km/h): 7
Puhdasvesisäiliö (l): 310
Likavesisäiliö (l): 310
Paino ilman akkuja (kg): 935
Käyttöpaino (kg): 1944
Teho (kW): 7,6
Varusteet:
UUSI HAWKER PERFECT PLUS 36V 640Ah (8PZS640) vetoparisto
UUSI NEOS 36V 100A laturi
UUDET sivuharjat (esilakaisuyksikkö) – antistaattiset MIX-harjakset
UUDET rullaharjat (esilakaisuyksikkö) – antistaattiset MIX-harjakset
UUDET laikkaharjat 430mm PPL0,5 (x3)
UUDET imuturbiinit 36V 600W (x2)
UUDET suojakumit (x2)
UUDET poistoputket (x2)
UUDET imuletkut
Imutanko uusilla kumeilla
+ paljon muuta pientä
Pieni ilmoitus
Malax
238 km
Pesuri-kuivausrumpu
HakoHakomatic B 43S
Soita
Kunto: hyvä (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, Yhdistelmä lattianpuhdistuskone Hako B43 S tarvikkeineen:
Bodpfx Abety Su Eo Ujdg
Valmistaja: HAKO Werke GmbH, Saksa
Sarjanumero: 740671353081
Toimintakuntoinen
Imupumppu, pesuharja tai kuivauslasta
Akkulaturi
24 V latausjännite
800 W
90 kg
CE-merkitty
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
HAKO SCRUBMASTER B12 TB380, uudet akut
HakoScrubmaster B12 TB380 - 2022y
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2022, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 380 mm, alateho: 1 500 m²/h, kokonaispaino: 80 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 22 l, Hako Scrubmaster B12 -pesuimuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa tiloissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti laitteen perusteellisesti ja testasi kaikki sen toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsisi tehdä lisäinvestointeja tulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Laitteella on 6 kuukauden takuu (kuluvat osat eivät sisälly takuuseen).
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET GEL-AKUT SONNENSCHEIN GF 12 025V (2 kpl)
UUSI IMUSUULAKE, jossa uudet öljynkestävät kumit
Valmistusvuosi 2022
380 mm:n puhdistuspää (TB380), jossa on keskikovuinen lankaharja, mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Uudet polyuretaanista valmistetut imusuulakkeen reunat kestävät öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden kosketusta.
Laite on varustettu uudella ja kestävällä tyhjennysletkulla sekä uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa suuren imutehon.
Jokaisesta myymästämme laitteesta on olemassa yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Työleveys (cm): 38
Imuleveys (cm): 47
Pinta-alan teho (m²/h): 1 500
Harjapohjien lukumäärä (kpl): 1
Puhtaan veden säiliön tilavuus (l): 16
Likaisen veden säiliön tilavuus (l): 22
Paino ilman akkuja (kg): 40
Käyttövalmiin laitteen paino (kg): 80
Teho (kW): 0,54
Asennetut varusteet:
UUDET GEL-AKUT SONNENSCHEIN GF 12 025V (2 kpl)
UUSI IMUSUULAKE, jossa uudet öljynkestävät kumit
UUSI lankaharja 380 mm PPL 0,5.
Bdodjzx Uu Repfx Ab Usg
UUSI imuturbiini 24 V 250 W.
UUSI tyhjennysletku
UUSI imuletku
+ Monet muut pienet osat.

Ota selvää nyt
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Ilmoita nyt
*ilmoitusta kohden/kuukausi
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Hakomatic B750 R UUDET AKUT
HakoHakomatic B750 R TB750 - NEW BATTERIES
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2011, käyttötunnit: 873 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 750 mm, alateho: 4 800 m²/h, kokonaispaino: 716 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 105 l, Hako Hakomatic B750 R -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti koneen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että koneeseen tarvitsee tehdä myöhemmin lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömästi käytettäväksi. Koneella on 12 kuukauden takuu (kuluvat osat eivät sisälly takuuseen).
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 6 V 250 Ah SIAP-geeliakut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2011 ja 873 käyttötuntia.
750 mm:n (TB750) pesupää, jossa on kaksi uutta, keskijäykkää pyöröharjaa, mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä.
Uudet polyuretaaniset imusuulakkeet kestävät hyvin öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden vaikutusta.
Uudet suojakumet harjapään ympärillä estävät veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laitteessa on uusi, kestävä tyhjennysletku ja uusi imuletku.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisesta myymästämme laitteesta on yksilöllisesti otetut valokuvat, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite: 24 V
Harjojen työleveys (mm): 750
Imuleveys (mm): 960
Teoreettinen pinta-alateho (m²/h): 4800
Puhtaan/likaisen veden säiliön tilavuus (l): 105/105
Harjojen lukumäärä (kpl): 2
Harjojen kierrosnopeus (1/min): 210
Paino ilman akkuja (kg): 340
Kokonaispaino, käyttövalmis (kg): 716
Nousukyky (%): 10
Asennetut varusteet:
UUDET 6 V 250 Ah SIAP-geeliakut (x4).
UUSI 24 V 600 W:n imuturbiini.
UUDET 380 mm:n pyöröharjat (x2).
UUDET suojakumit (x2).
UUSI imuletku.
UUSI tyhjennysletku (x2).
Sisäänrakennettu laturi.
Bsdezuc Tgspfx Ab Usdg
Imulista uusilla kumeilla.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Hakomatic B115 R UUDET AKUT
HakoHakomatic B115 R TB650 - 2012y - 693h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2012, käyttötunnit: 693 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 4 200 m²/h, kokonaispaino: 706 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 116 l, Hako Hakomatic B115 R -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa tiloissa. Perusteellisen tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti laitteen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet tai vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsee tehdä tulevaisuudessa lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Laitteella on 12 kuukauden takuu (kulutusosat eivät kuulu takuun piiriin).
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET GEL-AKUT 6V 250Ah SIAP (4 kpl).
UUSI LATAUSLAITE NEOS 24V 30A.
Valmistusvuosi 2012 ja 693 käyttötuntia.
650 mm (TB650) -pesupää, jossa on kaksi uutta, keskipehmeää lankaharjaa, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaaniset imusuojat ovat kestäviä öljyjen, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden vaikutusta vastaan.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laitteessa on uusi, kestävä tyhjennysletku ja uusi imuletku.
Uusi imuturbiini takaa tehokkaan imutehon.
Jokaisessa myymässämme laitteessa on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite: 24V
Harjojen työleveys (mm): 650
Imuleveys (mm): 860
Teoreettinen pinta-alatuotto (m²/h): 4200
Puhtaan/likaisen veden säiliön tilavuus (l): 116/116
Harjojen lukumäärä (kpl): 2
Harjojen kierrosnopeus (1/min): 210
Paino ilman akkuja (kg): 340
Kokopaino, käyttövalmis (kg): 706
Nousukyky (%): 10
Asennetut varusteet:
Bodpeztp Unofx Ab Usdg
UUDET GEL-AKUT 6V 250Ah SIAP (4 kpl).
UUSI LATAUSLAITE NEOS 24V 30A.
UUSI imuturbiini 24V 600W.
UUDET lankaharjat 330 PPL 0,5 (2 kpl).
UUDET suojakumit (2 kpl).
UUSI imuletku.
UUSI tyhjennysletku (2 kpl).
Imulista uusilla kumeilla.
+ Monet muut pienet osat.
Tutustu useampiin käytettyihin koneisiin
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B30 TB430 UUSI AKKU
HakoHakomatic B30 TB430 - 2013y - 1557h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2013, käyttötunnit: 1 557 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, alateho: 1 700 m²/h, kokonaispaino: 179 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 30 l, Hako Hakomatic B30 -pesuimuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti laitteen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsisi tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Laitteella on 12 kuukauden takuu (kuluvia osia lukuun ottamatta).
Tuotteen edut ja varustelu:
UUDET 12 V 85 Ah SIAP-geeliakut (2 kpl).
Bodozxguvepfx Ab Usdg
Valmistusvuosi 2013 ja vain 1557 käyttötuntia.
430 mm:n pesupää (TB430), jossa on uusi, keskipehmeä pyörivä harja, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaaniset imusuuttimet, jotka kestävät hyvin öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljyperäisten aineiden kanssa kosketusta.
Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä tyhjennysletkulla ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisesta myymästämme laitteesta on yksilölliset kuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 430
Imusuuttimen työleveys (mm): 760
Teoreettinen pinta-ala (m²): 1700
Säiliön tilavuus (l): 30/30
Paino (kg): ~179
Teho (kW): 1,13
Asennetut varusteet:
UUDET 12 V 85 Ah SIAP-geeliakut (x2).
UUSI 430 mm:n pyörivä harja PPL0,5
UUSI 24 V 400 W:n imuturbiini.
UUSI suojakumi
UUSI tyhjennysletku
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi.
Imusuutin uusilla öljynkestävillä kumeilla.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B70 CL UUDELLA AKULLA
HakoScrubmaster B70 CL TB650 - 2021y - 74h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2021, käyttötunnit: 74 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 200 m²/h, kokonaispaino: 391 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 74 l, Hako Scrubmaster B70 CL -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti laitteen perusteellisesti ja varmisti, että kaikki toiminnot ovat kunnossa. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsee tehdä tulevaisuudessa lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Laitteella on 12 kuukauden takuu (kuluvia osia lukuun ottamatta).
Tuotteen edut ja varustelu:
UUDET 6 V 175 Ah SIAP-akut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2021 ja vain 74 käyttötuntia.
650 mm:n puhdistuspää (TB650), jossa on kaksi uutta, keskikovaa levyharjaa, mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Uudet polyuretaaniset imusuuttimet, jotka kestävät hyvin öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden kosketusta.
Sisäänrakennettu laturi ja pyöräveto helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä tyhjennysletkulla ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisesta myymästämme laitteesta on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Bdodozwk Nnopfx Ab Ueg
Harjojen työleveys (mm): 650
Imusuuttimen työleveys (mm): 950
Teoreettinen pinta-ala (m²): 3200
Työnopeus (km/h): 5
Säiliön tilavuus (l): 72/74
Paino (kg): ~391
Teho (kW): 2,28
Asennettu varustus:
UUDET 6 V 175 Ah SIAP-akut (4 kpl).
UUSI 24 V 600 W:n imuturbiini.
UUSI 330 mm PPL 0,5 -levyharja (2 kpl).
UUSI tyhjennysletku.
UUSI imuletku.
UUSI suojakumi harjan ympärillä.
Sisäänrakennettu laturi.
Imusuutin uusilla, öljynkestävillä kumeilla.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B115 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B115 R TB650 - 2014y - 699h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2014, käyttötunnit: 699 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 4 200 m²/h, kokonaispaino: 706 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, säiliön tilavuus: 116 l, Hako Scrubmaster B115 R -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti laitteen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsisi tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Laitteella on 12 kuukauden takuu (lukuun ottamatta kulutusosia).
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 6V 250Ah SIAP -geeliakut (4 kpl).
UUSI NEOS 24V 30A -laturi.
Valmistusvuosi 2014 ja 699 käyttötuntia.
650 mm (TB650) -pesupää, jossa on kaksi uutta, keskikovaa lankaharjaa, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä.
Uudet polyuretaanisesta valmistetut imusuuttimet ovat kestävät öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden vaikutusta vastaan.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä tyhjennysletkulla ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa suuren imutehon.
Jokaisesta myymästämme laitteesta on saatavilla yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite: 24 V
Harjojen työleveys (mm): 650
Imuleveys (mm): 860
Teoreettinen pinta-alanopeus (m²/h): 4200
Puhtaan/likaisen veden säiliön tilavuus (l): 116/116
Harjojen lukumäärä (kpl): 2
Harjojen kierrosnopeus (1/min): 210
Paino ilman akkuja (kg): 340
Kokonaipaino käyttökunnossa (kg): 706
Nousukulma (%): 10
Asennetut varusteet:
UUDET 6V 250Ah SIAP -geeliakut (4 kpl).
UUSI NEOS 24V 30A -laturi.
UUSI 24V 600W -imuturbiini.
UUDET 330 PPL 0,5 -lankaharjat (2 kpl).
UUDET suojakumit (2 kpl).
Bdedpfx Aszubv Heb Usg
UUSI imuletku.
UUSI tyhjennysletku (2 kpl).
Sisäänrakennettu laturi.
Imulevy uusilla kumeilla.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Numatic TTV 678G/400T UUDET AKUT
NumaticTTV 678G/400T - 2017y - 461mth
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2017, käyttötunnit: 461 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 850 mm, alateho: 5 000 m²/h, kokonaispaino: 606 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 120 l, nousukyvykkyys: 11 prosentti, Numatic TTV 678G/400T -lattianpesu- ja kuivausautomaatio on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme kävi laitteen perusteellisesti läpi ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja käytössä vaurioituneet mekaaniset osat on vaihdettu uusiin. Tämä takaa laitteen pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että lisäinvestointeja laitteeseen tarvitaan jatkossa. Laite on nyt virheettömässä kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta suorassa lähetyksessä internetin kautta – voit nähdä koneen toiminnassa kaikkine ominaisuuksineen ja varusteineen. Vastaamme mielellämme kysymyksiisi.
Tuotteen edut ja varustelu:
Uudet GEL-akut 12V 76Ah SONNENSCHEIN (8 kpl).
Vuosimalli 2017 ja vain 461 käyttötuntia.
850 mm pesupää, jossa kolme uutta keskikovaa laikkaharjaa, mahdollistaa työskentelyn kaikenlaisilla pinnoilla.
Uusi imusuulake, jossa uudet polyuretaanista valmistetut imulistat; erittäin kestävät öljyjen, rasvojen ja muiden petroleumipohjaisten aineiden kanssa kosketuksessa.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Kaikki tarjoamamme laitteet on kuvattu yksilöllisesti – ostat juuri sen koneen, jonka kuvissa näet.
Bedpfx Abowpr Hus Uedg
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite: 24V
Harjojen työleveys (mm): 850
Imusulakkeen leveys (mm): 1100
Teoreettinen työala (m²/h): 5000
Puhdas-/likavesisäiliö (l): 120/120
Harjojen lukumäärä: 3
Harjan pyörimisnopeus (r/min): 200
Paino ilman akkuja (kg): 315
Kokonaispaino toimintakunnossa (kg): 620
Nousukulma (%): 11
Asennetut varusteet:
UUDET GEL-akut 12V 76Ah Sonnenschein (8 kpl)
UUSI imusuulake uusilla kumilistoilla
UUSI imuturbiini 24V 700W
UUDET laikkaharjat 300mm PPL 0,6 (3 kpl)
UUDET suojakumit (2 kpl)
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi
+ Monia muita pienempiä uusia osia.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B115 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B115 R TB750 - 2017y -543h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2017, käyttötunnit: 543 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 750 mm, alateho: 4 800 m²/h, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 116 l, nousukyvykkyys: 10 prosentti, omamassa: 716 kg, Hako Scrubmaster B115 R -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa tiloissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti huolellisesti kaikki koneen toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että koneeseen tarvitsisi tehdä myöhemmin lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Koneella on 12 kuukauden takuu (kulutusosat eivät sisälly takuuseen).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internet-yhteyden kautta. Voitte nähdä koneen toiminnassa ja tutustua kaikkiin sen ominaisuuksiin. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 6V 250Ah SIAP -geeliakut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2017 ja 543 käyttötuntia.
750 mm:n (TB750) pesupää, jossa on kaksi uutta, keskikovaa pyörivää harjaa, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaanisesta valmistetut imusuuttimet ovat kestäviä öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden vaikutusta vastaan.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä tyhjennysletkulla ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisesta tarjoamastamme laitteesta on yksilöllisesti otetut valokuvat, joten ostatte juuri sen koneen, jonka näette.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite: 24 V
Harjojen työleveys (mm): 750
Imuleveys (mm): 950
Teoreettinen pinta-alanopeus (m²/h): 4800
Puhtaan/likaisen veden säiliön tilavuus (l): 116/116
Harjojen lukumäärä (kpl): 2
Harjojen kierrosnopeus (1/min): 210
Paino ilman akkuja (kg): 340
Kokonaipaino käyttövalmiina (kg): 716
Kaltevuus ( % ): 10
Asennetut varusteet:
UUDET 6V 250Ah SIAP -geeliakut (4 kpl).
UUSI 24V 600W:n imuturbiini.
Bsdpfjzrn Rfox Ab Usdg
UUDET 380 mm:n pyörivät harjat (2 kpl).
UUDET suojakumit (2 kpl).
UUSI imuletku.
UUSI tyhjennysletku (2 kpl).
Imulista uusilla kumeilla.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B115 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B115 R TB750 - 2015y - 721h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2015, käyttötunnit: 721 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 750 mm, alateho: 4 800 m²/h, kokonaispaino: 716 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 116 l, Hako Scrubmaster B115 R -lattianpesu- ja kuivauskone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös kaikkein vaativimpiin töihin laajoilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti jokaisen toiminnon osalta. Kaikki mekaaniset kuluvat ja käytössä kuluneet osat vaihdettiin uusiin. Tämä varmistaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman tulevaisuudessa tarvittavia lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kulutusosia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliajassa internetin välityksellä. Voitte nähdä koneen toiminnassa kaikkine ominaisuuksineen ja varusteineen. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 6V 250Ah SIAP geeliakut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2015 ja 721 käyttötuntia.
750 mm (TB750) pesupää, jossa kaksi uutta keskikovaa laikkaharjaa, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaaniset imulastat, kestävät öljyjen, rasvojen ja öljytuotteiden kanssa kosketuksessa.
Uusi suojakumi harjayksikön ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoletkulla sekä uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisesta tarjoamastamme laitteesta on yksilölliset valokuvat; ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite: 24V
Harjan työleveys (mm): 750
Imuleveys (mm): 950
Teoreettinen suorituskyky (m²/h): 4800
Puhtaan-/likavesisäiliön tilavuus (l): 116/116
Harjojen määrä (kpl): 2
Bodpjywk Uaofx Ab Uodg
Harjakierrokset (r/min): 210
Paino ilman akkuja (kg): 340
Kokonaispaino käyttövalmiina (kg): 716
Maksimi nousukyky (%): 10
Varustelu:
UUDET 6V 250Ah SIAP geeliakut (4 kpl).
UUSI 24V 600W imuturbiini.
UUDET 380mm laikkaharjat (2 kpl).
UUDET suojakumit (2 kpl).
UUSI imuletku.
UUDET poistoletkut (2 kpl).
Imutanko uusilla kumiosilla.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B70 CL UUDELLA AKULLA
HakoScrubmaster B70 CL TB650 - 2020y - 1178h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2020, käyttötunnit: 1 178 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 200 m²/h, kokonaispaino: 391 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 72 l, Hako Scrubmaster B70 CL -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti laitteen perusteellisesti ja varmisti, että kaikki toiminnot ovat kunnossa. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsee tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Laitteella on 12 kuukauden takuu (kulutusosat eivät sisälly takuuseen).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisen internet-yhteyden kautta. Voit nähdä laitteen toiminnassa ja tutustua kaikkiin sen ominaisuuksiin ja varusteisiin. Vastaamme mielellämme kysymyksiisi.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah SIAP-akut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2020, vain 1178 käyttötuntia.
650 mm:n puhdistuspää (TB650), jossa on kaksi uutta, keskipehmeää lieriöharjaa, mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Uudet polyuretaanisesta valmistetut imusauvat, jotka kestävät öljypohjaisten nesteiden, rasvojen ja öljyisten aineiden vaikutusta.
Sisäänrakennettu laturi ja pyöräveto helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä tyhjennysletkulla ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa tehokkaan imutehon.
Jokaisen myymämme laitteen mukana on yksilöllisesti otetut valokuvat, joten ostamasi laite on juuri se, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 650
Imusauvan työleveys (mm): 950
Bsdpfx Abozxdiko Uodg
Teoreettinen pinta-alanopeus (m²/h): 3200
Työnopeus (km/h): 5
Säiliön tilavuus (l): 72/74
Paino (kg): ~391
Teho (kW): 2,28
Asennetut varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah SIAP-akut (4 kpl).
UUSI 24 V 600 W:n imuturbiini.
UUDET 330 mm PPL 0,5 -lieriöharjat (2 kpl).
UUSI tyhjennysletku.
UUSI imuletku.
UUSI suojakumi harjan ympärillä.
Sisäänrakennettu laturi.
Imusauva, jossa on uudet, öljynkestävät kumitiivisteet.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B115 R UUDET AKUT
HakoSCRUBMASTER B115 R TB900 - 2017y -544h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2017, käyttötunnit: 544 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 900 mm, alateho: 5 800 m²/h, kokonaispaino: 727 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 116 l, Hako Scrubmaster B115 R -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti laitteen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsisi tehdä tulevaisuudessa lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Laitteella on 12 kuukauden takuu (kuluvat osat pois lukien).
Tuotteen edut ja ominaisuudet:
UUDET 6 V 250 Ah SIAP-geeliakut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2017 ja 544 käyttötuntia.
900 mm (TB900) -pesupää, jossa on kaksi uutta, keskikovaa lankaharjaa, mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Uudet polyuretaanisesta valmistetut imusuuttimet kestävät hyvin öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljyisten aineiden vaikutusta.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoslangilla ja uudella imuslangilla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisessa myymässämme laitteessa on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite: 24 V
Harjojen työleveys (mm): 900
Imuleveys (mm): 1100
Teoreettinen pinta-alatuotto (m²/h): 5800
Puhtaan/likaisen veden säiliön tilavuus (l): 116/116
Harjojen lukumäärä (kpl): 2
Bedpfxoztqucs Ab Uodg
Harjojen kierrosnopeus (1/min): 210
Paino ilman akkuja (kg): 340
Kokonaipaino, käyttövalmis (kg): 727
Nousukyky (%): 10
Asennetut varusteet:
UUDET 6 V 250 Ah SIAP-geeliakut (x4).
UUSI 24 V 600 W:n imuturbiini.
UUDET lankaharjat (x2).
UUDET suojakumit (x2).
UUSI imuslanka.
UUSI poistoslanka (x2).
Imulista uusilla kumeilla.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B70 CL UUDELLA AKULLA
HakoScrubmaster B70 CL TB650 -2020y - 1114h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2020, käyttötunnit: 1 114 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 200 m²/h, kokonaispaino: 391 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 74 l, Hako Scrubmaster B70 CL -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa tiloissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että koneeseen tarvitsisi tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Koneella on 12 kuukauden takuu (paitsi kuluvuosille).
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah:n SIAP-geeliakut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2020 ja vain 1114 käyttötuntia.
650 mm:n puhdistuspää (TB650), jossa on kaksi uutta, keskijäykkää pyörivää harjaa, mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Uudet polyuretaaniset imusukat, jotka kestävät öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden vaikutusta.
Sisäänrakennettu laturi ja pyöräveto helpottavat päivittäistä käyttöä.
Bdsdpezwwcnsfx Ab Ujg
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laitteessa on uusi, kestävä poistoputki ja uusi imuletku.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisesta myymästämme laitteesta on yksilölliset kuvat, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 650
Imusukan työleveys (mm): 950
Teoreettinen pinta-alanopeus (m²): 3200
Työnopeus (km/h): 5
Säiliön tilavuus (l): 72/74
Paino (kg): ~391
Teho (kW): 2,28
Asennetut varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah:n SIAP-geeliakut (4 kpl).
UUSI 24 V:n 600 W:n imuturbiini.
UUDET 330 mm:n PPL 0,5 -pyörivät harjat (2 kpl).
UUSI poistoputki.
UUSI imuletku.
UUSI suojakumi harjan ympärillä.
Sisäänrakennettu laturi.
Imusukka, jossa on uudet öljynkestävät kumit.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B75 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2015y - 808h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2015, käyttötunnit: 808 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 500 m²/h, kokonaispaino: 447 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 75 l, Hako Scrubmaster B75 R -lattianpesu- ja imukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativimpiinkin töihin laajoilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen jokaisen toiminnon perusteellisesti. Kaikki mekaaniset osat, joissa oli kulumaa tai vaurioita, on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että koneeseen tarvitsee tehdä lisäinvestointeja tulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei kuluville osille).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliajassa internetin välityksellä. Voitte seurata koneen toimintaa ja kaikkia sen ominaisuuksia suorassa lähetyksessä. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET SIAP 6V 175Ah geeliakut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2015 ja vain 808 käyttötuntia
650 mm (TB650) puhdistuspää, varustettu uusilla keskikovilla laikkaharjoilla, jotka mahdollistavat työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaanista valmistetut imulastat, kestävät öljyjen, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden kanssa.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoletkulla ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Kaikilla tarjoamillamme koneilla on yksilölliset valokuvat; ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite: 24V
Harjojen työleveys (mm): 650
Imuleveys (mm): 860
Teoreettinen työsaavutus (m²/h): 3500
Puhdas-/likavesisäiliön tilavuus (l): 75/75
Työskentelynopeus (km/h): 5,5
Harjojen määrä (kpl): 2
Harjojen kierrosnopeus (rpm): 180
Kokonaispaino käyttövalmiina (kg): 447
Nousukyky (%): 10
Asennetut varusteet:
UUDET SIAP 6V 175Ah geeliakut (4 kpl)
UUDET 330 mm PPL0,5 laikkaharjat (2 kpl)
UUSI 24V 600W imuturbiini
UUSI suojakumi
Bjdpfx Aoy Uhhxob Ujdg
UUSI poistoletku
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi
Imutanko uusilla kumeilla
+ Monet muut pienet komponentit.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B75 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2015y - 810h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2015, käyttötunnit: 810 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 500 m²/h, kokonaispaino: 447 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 75 l, Hako Scrubmaster B75 R -lattiapesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativimpiinkin tehtäviin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti kaikilta osin. Kaikki kuluvat ja käytössä vaurioituneet mekaaniset osat on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointien tarvetta tulevaisuudessa. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneelle myönnetään 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Bdedpfx Absy Uhvpj Uog
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internet-yhteyden kautta. Voitte seurata koneen toimintaa suorassa lähetyksessä ja tutustua kaikkiin sen toimintoihin ja ominaisuuksiin. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varustus:
- UUDET GEL-AKUT 6V 175Ah SIAP (4kpl)
- Valmistusvuosi 2015 ja ainoastaan 810 käyttötuntia
- 650 mm (TB650) pesupää, varustettu uusilla keskikovilla laikkaharjoilla jokaiselle alustalle
- Uudet polyuretaaniset imulastat, jotka kestävät öljyjen, rasvojen ja petroleum-aineiden kanssa kosketuksissa olemista
- Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle
- Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoletkulla sekä uudella imuletkulla
- Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon
- Jokainen tarjoamamme laite on kuvattu yksilöllisesti – ostat täsmälleen sen koneen, jonka näet
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite: 24V
- Harjaleveys (mm): 650
- Imuleveys (mm): 860
- Teoreettinen puhdistuskapasiteetti (m²/h): 3500
- Puhtaan-/likaisen veden säiliön tilavuus (l): 75/75
- Työnopeus (km/h): 5,5
- Harjojen lukumäärä (kpl): 2
- Harjojen pyörimisnopeus (rpm): 180
- Kokonaispaino käyttövalmiina (kg): 447
- Nousukyky (%): 10
Asennettu varustus:
- UUDET GEL-AKUT 6V 175Ah SIAP (4kpl)
- UUDET laikkaharjat 330mm PPL0,5 (2kpl)
- UUSI imuturbiini 24V 600W
- UUSI suojakumi
- UUSI poistoletku
- UUSI imuletku
- Sisäänrakennettu laturi
- Imupalkki uusilla imulasteilla
- + Lukuisia muita pienosia
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B75 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B75 R TB550 - 2017y - 517h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2017, käyttötunnit: 517 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 550 mm, alateho: 3 000 m²/h, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, tulojännite: 400 V, veden säiliön tilavuus: 75 l, Hako Scrubmaster B75 R -pesuimukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa tiloissa. Perusteellisen tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti koneen huolellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että koneeseen tarvitsee tehdä tulevaisuudessa lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Koneella on 12 kuukauden takuu (kulutusosat eivät sisälly takuuseen).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internet-yhteyden kautta. Voit nähdä koneen toiminnassa ja tutustua kaikkiin sen ominaisuuksiin ja varusteisiin. Vastaamme mielellämme kysymyksiisi.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET GEL-AKUT 12V 105Ah SIAP (2 kpl).
Valmistusvuosi 2017 ja vain 517 käyttötuntia.
550 mm:n (TB550) puhdistuspää, jossa on uusi, keskitason kovuinen pyörivä harja, mikä mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Uudet polyuretaanisista valmistetut imuliuskat, jotka kestävät öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden vaikutusta.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laitteessa on uusi, kestävä poistovesiletku ja uusi imuletku.
Uusi imuturbiini takaa suuren imutehon.
Jokaisessa myymässämme laitteessa on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite: 24 V
Harjojen työleveys (mm): 550
Imuleveys (mm): 760
Teoreettinen pinta-ala suorituskyky (m²/h): 3000
Puhtaan/likaisen veden säiliön tilavuus (l): 75/75
Työnopeus (km/h): 5,5
Harjojen määrä (kpl): 1
Harjan pyörimisnopeus (rpm): 180
Kokona paino, käyttövalmiina (kg): 389
Kaltevuuskulma (%) : 10
Asennetut varusteet:
UUDET GEL-AKUT 12V 105Ah SIAP (2 kpl)
UUSI pyörivä harja 550mm PPL0,5
UUSI imuturbiini 24V 600W
Bdedpfx Abjzl D D Ie Ueg
UUSI suojakumi
UUSI poistovesiletku
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi
Imusuulake uusilla kumeilla
+ Monet muut pienet osat
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B70 CL UUDELLA AKULLA
HakoScrubmaster B70 CL TB650 -2020y - 1074h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2020, käyttötunnit: 1 074 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 200 m²/h, kokonaispaino: 391 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 74 l, Hako Scrubmaster B70 CL -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti koneen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että koneeseen tarvitsee tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Koneella on 12 kuukauden takuu (kuluvia osia lukuun ottamatta).
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah SIAP-akut (4 kpl).
UUSI HAKO-imulista.
Valmistusvuosi 2020, vain 1074 käyttötuntia.
650 mm:n puhdistuspää (TB650), jossa on kaksi uutta, keskikovuista lankaharjaa, mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Uudet polyuretaaniset imuliput, jotka kestävät öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden kosketusta.
Sisäänrakennettu laturi ja pyöräveto helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laitteessa on uusi, kestävä tyhjennysletku ja uusi imuletku.
Uusi imuturbiini takaa suuren imutehon.
Jokaisessa myymässämme laitteessa on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 650
Imulistan työleveys (mm): 950
Teoreettinen pinta-ala (m²): 3200
Käyttönopeus (km/h): 5
Säiliön tilavuus (l): 72/74
Paino (kg): ~391
Teho (kW): 2,28
Asennetut varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah SIAP-akut (4 kpl).
UUSI HAKO-imulista.
UUSI 24 V 600 W:n imuturbiini.
UUDET 330 mm PPL 0,5 -lankaharjat (2 kpl).
Bodjzwn H Ropfx Ab Uedg
UUSI tyhjennysletku.
UUSI imuletku.
UUSI suojakumi harjan ympärillä.
Sisäänrakennettu laturi.
Imulista, jossa on uudet öljynkestävät kumit.
+ Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B120 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B120 R TB750 - 2018y - 647h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2018, käyttötunnit: 647 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 750 mm, alateho: 4 800 m²/h, kokonaispaino: 730 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 120 l, Hako Scrubmaster B120 R -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös kovimpiin töihin suurilla alueilla. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltohenkilöstömme tarkasti koneen jokaisen toiminnon huolellisesti. Kaikki kuluneet tai vaurioituneet mekaaniset osat on vaihdettu uusiin, mikä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että tulevaisuudessa syntyy lisäinvestointitarpeita koneen osalta. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneessa on 12 kuukauden takuu (poislukien kulutusosat).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta verkkoyhteyden kautta reaaliaikaisesti. Voitte nähdä koneen toiminnassa kaikki varusteet ja toiminnot mukaan lukien. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Bdjdpfoyr I D Hjx Ab Ueg
Tuotteen edut ja varustus:
UUDET GEL-AKUT 6V 250Ah SIAP (4 kpl).
Valmistusvuosi 2018, käyttötunnit: 647.
750 mm (TB750) pesupää, varustettu kahdella uudella keskikovan vahvuisella laikkaharjalla – mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaanista valmistetut imulistat, jotka kestävät kosketusta öljyjen, rasvojen ja maaöljytuotteiden kanssa.
Uusi harjaspään suojakumi estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoputkella sekä uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Kaikilla myytävillä koneilla on yksilölliset valokuvat, eli ostat juuri sen koneen, jonka näet ilmoituksessa.
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite: 24V
Harjojen työleveys (mm): 750
Imuleveys (mm): 950
Teoreettinen työsaavutus (m²/h): 4800
Puhdas-/likavesisäiliön tilavuus (l): 120/120
Harjojen lukumäärä (kpl): 2
Harjojen kierrosnopeus (1/min): 210
Paino ilman akkuja (kg): 340
Kokonaispaino käyttövalmiina (kg): 730
Nousukyky (%): 10
Varusteet asennettu:
UUDET GEL-AKUT 6V 250Ah SIAP (4 kpl).
UUSI imuturbiini 24V 600W.
UUDET laikkaharjat 380 mm (2 kpl).
UUDET suojakumit (2 kpl).
UUSI imuletku.
UUSI poistoputki.
Sisäänrakennettu laturi.
Imutanko uusilla kumilistoilla.
+ Monia muita pieniä osia.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B75 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2016y - 834h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2016, käyttötunnit: 834 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 500 m²/h, kokonaispaino: 447 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 75 l, Hako Scrubmaster B75 R -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu jopa vaativimpiin suurten alueiden puhdistustöihin. Kattavan tarkastuksen ja huollon aikana huoltotiimimme kävi läpi kaikki koneen toiminnot perusteellisesti. Kaikki mekaaniset kulutus- ja käyttöosat, joissa oli kulumisen merkkejä, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja täysin käyttövalmis. Koneessa on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta internetin välityksellä suorassa lähetyksessä. Voitte nähdä koneen toiminnassa kaikki toiminnot ja varusteet mukana. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
Uudet GEL-akut 6V 175Ah SIAP (4 kpl)
Valmistusvuosi 2016 ja vain 834 käyttötuntia
650 mm (TB650) pesupää, varustettu uusilla, keskikovilla laikkaharjoilla, soveltuu kaikille pinnoille.
Uudet polyuretaaniset imulistat, jotka kestävät öljyjä, rasvoja ja petrokemikaaleja.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävämmällä poistoletkulla ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisella tarjoamallamme koneella on yksilölliset kuvat, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite: 24V
Harjojen työleveys (mm): 650
Imusuulakkeen leveys (mm): 860
Teoreettinen suorituskyky (m²/h): 3500
Puhtaan-/likaisen veden säiliö (l): 75/75
Bsdpfx Abjza Sulj Usdg
Työnopeus (km/h): 5,5
Harjojen määrä (kpl): 2
Harjojen kierrosluku (rpm): 180
Käyttöpaino (kg): 447
Maksimi nousukyky (%): 10
Asennetut varusteet:
Uudet GEL-akut 6V 175Ah SIAP (4 kpl)
Uudet laikkaharjat 330 mm PPL0,5 (2 kpl)
Uusi imuturbiini 24V 600W
Uusi suojakumi
Uusi poistoletku
Uusi imuletku
Sisäänrakennettu laturi
Imutanko uusilla listoilla
+ Monia muita pienempiä osia.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B70 CL UUDELLA AKULLA
HakoScrabmaster B70 CL TB650 - 2021y -117h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2021, käyttötunnit: 117 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 200 m²/h, kokonaispaino: 391 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 74 l, Hako Scrubmaster B70 CL -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa tiloissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti ja varmisti kaikkien toimintojen olevan kunnossa. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat on korvattu uusilla. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että koneeseen tarvitsee tehdä tulevaisuudessa lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis käyttöön. Koneella on 12 kuukauden takuu (paitsi kuluvissa osissa).
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah SIAP-akut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2021, vain 117 käyttötuntia.
650 mm:n puhdistuspää (TB650), jossa on kaksi uutta, keskijäykkää lankaharjaa, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaaniset imusuuttimet, jotka kestävät kosketusta öljyisten nesteiden, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden kanssa.
Sisäänrakennettu laturi ja pyöräveto helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laitteessa on uusi, kestävä poistoputki ja myös uusi imuletku.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisessa myymässämme laitteessa on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 650
Imulevyn työleveys (mm): 950
Teoreettinen pinta-alanopeus (m²): 3200
Työnopeus (km/h): 5
Säiliön tilavuus (l): 72/74
Paino (kg): ~391
Teho (kW): 2,28
Asennetut varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah SIAP-akut (4 kpl).
UUSI 24 V 500 W:n imuturbiini.
UUDET 330 mm PPL 0,5 -lankaharjat (2 kpl).
UUSI poistoputki
UUSI imuletku
UUSI suojakumi harjan ympärillä
Sisäänrakennettu laturi.
Bdsdpfxezvxrzo Ab Ujg
Imulevy uusilla öljynkestävillä kumisuuttimilla.
+ Monet muut pienet osat.
Luottamussinetti
Machineseeker-sertifioidut jälleenmyyjät

Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B70 CL UUDELLA AKULLA
HakoScrubmaster B70 CL TB650 - 2021y -334h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2021, käyttötunnit: 334 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 200 m²/h, kokonaispaino: 391 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 74 l, HAKO SCRUBMASTER B70 CL TB650 -lattianpesuri
UUDET 6 V 175 Ah:n SIAP-geeliakut (4 kpl)
Valmistettu vuonna 2021, käyttötunnit 334
650 mm:n (TB650) puhdistuspää, jossa on kaksi uutta, keskipehmeää pyörivää harjaa, mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Bjdpfx Abozvxzpj Uodg
Uudet polyuretaanisesta valmistetut, öljyä, rasvaa ja hiilivetypohjaisia aineita kestävät pyyhkimet.
Sisäänrakennettu akkulaturi ja pyöräveto helpottavat päivittäistä käyttöä.
Laitteessa on uusi, kestävä tyhjennysletku ja uusi imuletku.
Uusi imuturbiini varmistaa tehokkaan veden imemisen pyyhkimestä.
Jokaisesta myymästämme laitteesta on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet.
TEKNISET TIEDOT:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 650
Imusuulakkeen työleveys (mm): 950
Teoreettinen suorituskyky (m²): 3200
Nopeus käytössä (km/h): 5
Säiliön tilavuus (l): 72/74
Paino (kg): ~391
Teho (kW): 2,28
SISÄLTÄÄ:
UUDET 6 V 175 Ah:n SIAP-geeliakut (4 kpl)
UUDET 330 mm:n PPL 0,5 -pyörivät harjat (2 kpl)
UUSI 24 V:n 500 W:n imuturbiini
UUSI imuletku
UUSI tyhjennysletku
UUSI puhdistuspään suojakumi
Imupalkki uusilla öljynkestävillä kumeilla
Sisäänrakennettu akkulaturi
Tenzi Normal -puhdistusaine 5 litraa – ILMAISEKSI
TÄRKEIMMÄT OMINAISUUDET:
72 litran säiliö mahdollistaa suuren määrän puhdistusliuoksen lisäämisen, joten työtä ei tarvitse keskeyttää usein liuoksen täyttämiseksi.
Kone on erittäin ketterä rakenteensa ansiosta. Pieni kääntösäde mahdollistaa työskentelyn myös ahtaissa käytävissä ja kulkuväylissä.
Paraboliset imupalkit varmistavat tehokkaan liuoksen imemisen puhdistettavasta pinnasta.
Suuri työleveys (650 mm) takaa korkean pinta-alan suorituskyvyn.
Selkeä ja intuitiivinen ohjauspaneeli.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B70 CL UUDELLA AKULLA
HakoScrubmaster B70 CL TB650 - 2021y - 74h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2021, käyttötunnit: 74 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 200 m²/h, kokonaispaino: 391 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 74 l, Hako Scrubmaster B70 CL -pesuimurointikone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa tiloissa. Perusteellisen tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti koneen kaikki toiminnot huolellisesti. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että koneeseen tarvitsisi tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Koneella on 12 kuukauden takuu (kuluvia osia lukuun ottamatta).
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah:n SIAP-akut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2021 ja vain 74 käyttötuntia.
650 mm:n pesupää (TB650), jossa on kaksi uutta, keskitasoa kovuutta olevaa levyharjaa, mahdollistaa työskentelyn millä tahansa pinnalla.
Uudet polyuretaaniset imusuojat, jotka kestävät öljypohjaisten nesteiden, rasvojen ja öljytuotteiden kanssa kosketusta.
Sisäänrakennettu laturi ja pyöräveto helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laitteessa on uusi, kestävä tyhjennysletku ja uusi imuletku.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisessa myymässämme laitteessa on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 650
Imusuojan työleveys (mm): 950
Teoreettinen pinta-alan tuotto (m²): 3200
Työnopeus (km/h): 5
Säiliön tilavuus (l): 72/74
Paino (kg): ~391
Teho (kW): 2,28
Asennetut varusteet:
UUDET 6 V 175 Ah:n SIAP-akut (4 kpl).
UUSI 24 V 500 W:n imuturbiini.
UUDET 330 mm:n PPL 0,5 -levyharjat (2 kpl).
UUSI tyhjennysletku
UUSI imuletku
UUSI suojakumi harjan ympärillä
Sisäänrakennettu laturi.
Imusuoja uusilla, öljynkestävillä kumeilla.
+ Monet muut pienet osat.
Bsdpfx Aozvd Ihsb Uedg
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Numatic TTV 678G/400T UUDET AKUT
NumaticTTV 678G/400T - 2017y - 683h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2017, käyttötunnit: 683 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 850 mm, alateho: 5 000 m²/h, kokonaispaino: 620 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, akun jännite: 120 V, nousukyvykkyys: 11 prosentti, Numatic TTV 678G/400T -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin laajoissa kohteissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltohenkilöstömme tarkisti koneen perusteellisesti kaikkiin toimintoihin. Kaikki mekaaniset, kuluneet ja vaurioituneet osat vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän, eikä koneeseen tarvita lisäinvestointeja tulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneessa on 12 kuukauden takuu (lukuun ottamatta kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internetin välityksellä. Voitte nähdä koneen toiminnassa kaikkine ominaisuuksineen ja varusteineen. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varustelu:
Uudet GEL-AKKU 12V 76Ah SONNENSCHEIN (8 kpl).
Valmistusvuosi 2017 ja vain 683 käyttötuntia.
850 mm harjapää, varustettu kolmella uudella keskikovalla laikkaharjalla, mahdollistaa työnteon kaikilla pinnoilla.
Bodpfx Aowprt Isb Uodg
Uusi imusuulake, jossa uudet polyuretaanista valmistetut imukumit, kestävät öljyjen, rasvojen ja petroleum-tuotteiden kanssa kosketuksessa.
Uusi suojakumi harjaspään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Uusi, kestävä imuletku.
Uusi imuturbiiini takaa korkean imutehon.
Kaikista tarjoamistamme laitteista on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite: 24V
Harjojen työleveys (mm): 850
Imuleveys (mm): 1100
Teoreettinen puhdistusteho (m²/h): 5000
Puhdasvesi-/likavesisäiliö (l): 120/120
Haroja (kpl): 3
Harjojen kierrosluku (1/min): 200
Paino ilman akkuja (kg): 315
Käyttökunnossa kokonaispaino (kg): 620
Nousukyky (%): 11
Varustelu:
UUDET GEL-AKKU 12V 76Ah Sonnenschein (8 kpl)
UUSI IMUSUULAKE UUSILLA KUMIOSILLA
UUSI imuturbiiini 24V 700W
UUDET laikkaharjat 300mm PPL 0,6 (3 kpl)
UUDET suojakumit (2 kpl)
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi
+ Monia muita pieniä komponentteja.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B75 R TB650 UUDET AKUT
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2016y - 830h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2016, käyttötunnit: 830 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 500 m²/h, kokonaispaino: 447 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 75 l, Hako Scrubmaster B75 R -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Huolellisen tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltoteknikkomme kävivät läpi koneen kaikki toiminnot perusteellisesti. Kaikki kulutus- ja käytössä kuluneet osat on korvattu uusilla. Tämä takaa pitkän, häiriöttömän käytön ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen. Laitteessa ei ole vikoja ja se on heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta suorana videoyhteyden kautta internetissä. Voitte nähdä koneen toiminnassa ja kaikki sen varusteet käytännössä. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
- UUDET SIAP 6V 175Ah GEL-akut (4 kpl)
- Vuosimalli 2016 ja vain 830 käyttötuntia
- 650 mm (TB650) pesupää, varustettuna uusilla keskikovilla laikkaharjoilla, joilla työskentely kaikilla pinnoilla onnistuu
Bdedpfszb I Nbox Ab Uog
- Uudet polyuretaaniset imulastat, kestävät öljyn, rasvojen ja öljytuotteiden kanssa
- Uusi suojakumi harjayksikön ympäri estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle
- Uusi, kestävä poistoputki sekä uusi imuletku
- Uusi imuturbiini takaa korkean imun tehon
- Jokaisesta meillä myynnissä olevasta laitteesta on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen laitteen, jonka näet
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite: 24V
- Harjojen työleveys (mm): 650
- Imuleveys (mm): 860
- Teoreettinen kapasiteetti (m²/h): 3500
- Puhdas-/likavesisäiliö (l): 75/75
- Työnopeus (km/h): 5,5
- Harjavaunuja: 2
- Harjan kierrosnopeus (r/min): 180
- Käyttöpaino (kg): 447
- Nousukyky (%): 10
Varustelu:
- UUDET SIAP 6V 175Ah GEL-akut (4 kpl)
- UUDET 330 mm PPL0,5 laikkaharjat (2 kpl)
- UUSI 24V 600W imuturbiini
- UUSI suojakumi
- UUSI poistoputki
- UUSI imuletku
- Sisäänrakennettu laturi
- Imuteline uusilla kumikaistoilla
- + Mukana myös monia muita pieniä osia
Teemme hausta sinulle helpompaa
Saat välittömästi ja maksutta uusia tarjouksia sähköpostitse.
Voit lopettaa hakutehtävän milloin tahansa helposti.
Käytetty lattianpesukoneet (241)
Nyt selaa koko Machineseeker yli 200 000 käytetyn koneen kanssa.Selaa suosituimpia konenimiä:

Ota selvää nyt
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Ilmoita nyt
*ilmoitusta kohden/kuukausi



















































































































































































































































































































































































































