Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Valmistusvuosi
2018
Kunto
Käytetty
Sijainti
Alankomaat Alankomaat
Citizen BNE-51MSY Citizen BNE-51MSY
more Images
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Konetiedot
Koneen nimitys:
Citizen BNE-51MSY
Valmistaja:
Citizen
Malli:
BNE-51MSY
Valmistusvuosi:
2018
Kunto:
käyttövalmis (käytetty)
Hinta ja sijainti
Sijainti:
, Alankomaat Alankomaat
Soita
Tekniset tiedot
Kara-akselin nopeus (maks.):
5 000 k/min
X-akselin liikepituus:
195 mm
Y-akselin liikepituus:
80 mm
Z-akselin liikevara:
380 mm
Karamoottorin teho:
15 000 W
Kokonaispaino:
8 000 kg
Ohjainvalmistaja:
MITSUBISHI
Ohjainmalli:
M730VS
Akselien määrä:
8
Viitenumero:
NL-TUR-CIT-2018-00001
Päivitys:
viimeksi 26.03.2026
Kuvaus
Tämä 8-akselinen Citizen BNE-51MSY on valmistettu vuonna 2018. Sen suurin tankohalkaisija on Ø 51 mm ja karan nopeus on 5 000 min-1. Koneessa on 12 revolveriasemaa ja liukuhalkaisija on 195 mm X1-suunnassa. Jos etsit laadukkaita sorvausominaisuuksia, harkitse Citizen BNE-51MSY -vaakasorvauskonetta, joka meillä on myynnissä. Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja.
• Suurin tangon halkaisija (SP1): Ø 51 mm
• Suurin tangon halkaisija (SP2): Ø 51 mm
• Karan nopeus (SP1/SP2): 5,000 min-1
• Karamoottori (SP1): 15/11 kW (15min./sis.)
• Karamoottori (SP2): (15min./sis.) Kara: 7,5/5,5 kW (15min./sis.)
• Torniasemat: (HD1) / 12 ST. (HD2).
• Kääntyvän työkalun moottori: 2,2 kW
• Kääntyvän työkalun vääntömomentti: 20 Nm
• Kääntyvän työkalun nopeus: Max. 6,000 min-1
Gsdpfoywy Shsx Afvobl
• Liukuhalkaisija (X1/Z1): 195 mm / 380 mm
• Liukupyörän isku (X2/Z2): 195 mm / 175 mm
• Liukupyörän isku (Y1): 80 (± 40) mm
• Liukupyörän isku (B): 450 mm