ERNAULT CHOLET 550
Kunto
Käytetty (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Mozé-sur-Louet Ranska
Pyöristää ERNAULT CHOLET 550
Pyöristää ERNAULT CHOLET 550
Pyöristää ERNAULT CHOLET 550
Pyöristää ERNAULT CHOLET 550
Pyöristää ERNAULT CHOLET 550
Pyöristää ERNAULT CHOLET 550
more Images
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
ERNAULT CHOLET 550
Konetiedot
Koneen nimitys:
Pyöristää
Valmistaja:
ERNAULT
Malli:
CHOLET 550
Kunto:
yleiskunnostettu (käytetty)
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Hinta ja sijainti
Sijainti:
18 ZA Du Landreau, 49610 Moze Sur Louet, France Ranska
Kuvaus
Särmäyskone
Merkki: ERNAULT
Malli: CHOLET 550
Kärkiväli: 1000 mm
Keskikorkeus: 250 mm
Maks. halkaisija petin päällä edessä: 550 mm
Maks. halkaisija petin päällä: 500 mm
Maks. kääntöhalkaisija aukossa: 710 mm
Karan reiän halkaisija: 52 mm
Morsekartio: nro 5
Gsdpfx Asyapkweipeit
Poikittaissuuntaisen vaunun max. liike: 350 mm
Teho: 11 hv
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Toimittaja
Rekisteröitynyt vuodesta: 2022
24 Verkkoilmoitukset
Trustseal icon
Soita
Lähetä kysely
Maaus
Saksa
Itävalta
Sveitsi
Yhdysvallat
Yhdistynyt kuningaskunta
Ranska
Belgia
Espanja
Meksiko
Italia
Alankomaat
Puola
Venäjän federaatio
Valko-Venäjä (Valko-Venäjän tasavalta)
Ukraina
Viro
Turkki
Uusi-Seelanti
Irlanti
Tšekin tasavalta
Tanska
Suomi
Ruotsi
Norja
Luxemburg
Kreikka
Liettua
Latvia
Islanti
Portugali
Brasilia
Venezuela
Argentiina
Unkari
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Israel
Egypti
Marokko
Intia
Indonesia
Etelä-Korea
Japani
Thaimaa
Malesia
Vietnam
Kiina, Kansantasavalta
Taiwan
Iran
Bangladesh
Pyyntöä ei voitu lähettää. Yritä myöhemmin uudelleen.
Puhelin & Faksi
+33 2 41 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Keskisorvi ernault CHOLET550
Keskisorvi ernault CHOLET550
more images
Ranska Courbevoie
2 052 km
Keskisorvi
ernaultCHOLET550
Pieni ilmoitus
Poraus- ja jyrsinkone ITAMA BIMAK 40 FR M
Sveitsi Jonschwil
1 924 km
Poraus- ja jyrsinkone
ITAMABIMAK 40 FR M
Keskisorvi H. Ernault Somua Cholet 550 x 1600mm e.p
Espanja L'alcúdia de Crespíns
Keskisorvi
H. Ernault SomuaCholet 550 x 1600mm e.p
Keskisorvi ja karan sorvi COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
Saksa Witten
Keskisorvi ja karan sorvi
COLCHESTERTRIUMPH VS 2500
Tarkistettu myyjä
Pystysuora työstökeskus MIKRON HAAS VCE 750
Sveitsi Root
Pystysuora työstökeskus
MIKRON HAASVCE 750
Tarkistettu myyjä
Universal jyrsinkone DECKEL FP1
Ranska Ensisheim
Universal jyrsinkone
DECKELFP1
Työstökeskus MIKRON VCP 800 W
Työstökeskus MIKRON VCP 800 W
Työstökeskus MIKRON VCP 800 W
Työstökeskus MIKRON VCP 800 W
Työstökeskus MIKRON VCP 800 W
Työstökeskus MIKRON VCP 800 W
Saksa Aach
Työstökeskus
MIKRONVCP 800 W