Käytetty Gmn Hsp150 X 381 9Kw 800Hz 24000Rpm 400V - Hsk C-6 Hf-Spindel -- myytävänä (107 818)
Brieselang Moduulihylly
FX Rauscher 2.500 x 1.220 x 400 mm25 Felder Fachbodenregal - 6 Ebenen
Brieselang Moduulihylly
FX Rauscher 2.500 x 1.220 x 400 mm1 Feld Fachbodenregal - 6 Ebenen
FX Rauscher 2.500 x 1.220 x 400 mm5 Felder Fachbodenregal - 6 Ebenen
Brieselang Hyllykkö | verstaahyllyt
FX Rauscher 2.500 x 1.220 x 400 mm10 Felder Fachbodenregal - 6 Ebenen
Rohrbach Räätälöidyllä korilla varustettu kuorma-auto
ivecoFF 95 E 18W LF 8/6 DoKa 4X4 SFZ FEUERWEHR Löschfahrzeug
Neukamperfehn U törmäyssuojakulma Törmäyssuojakulma
Höhe: 400 mm / Materialstärke: ca. 6 mm/Profilabm. außen: U: ca. 100 x 50 mm