Käytetty Gmn Hsp150Dh 381 12 Kw 350Hz 7000Rpm 400V - Hf-Spindel Mapal -- myytävänä (52 123)
Remscheid Komponentti
GMNHSP150DH 381 12 kW 350Hz 7000rpm 400V - HF-Spindel Mapal --
Remscheid Komponentti
GMNHSP150DH 381 12 kW 350Hz 7000rpm 400V - Mapal HF-Spindel --
GMNHF-Spindel HSP150DH 381 12 kW 350Hz 7000rpm 400V SN: 378199 --
GMNHF-Spindel HSP150DH 381 12 kW 350Hz 7000rpm 400V SN: 378200 --
GMNHF-Spindel HSP150DH 381 12kW / 350Hz 7000rpm 400V SN376010 --
GMNHSP150 x 381 9kW 800Hz 24000rpm 400V - HSK C-6 HF-Spindel --
GMNHSP 150GDH 9kW 533Hz 16000rpm 400V - HSK-C63 Mapal, MMS --
GMNHV-X 120-45000 / 18 Hochfrequenz-Spindel , !
Remscheid Ohjausyksikkö
unbekanntIEC 71L28-LC-FA2 Baureihe LC Drehstrommotor wassergekühlt 400V 200 HZ 12 kw
Wymysłów BAUMÜLLER Nürnberg GNA 132 MV -moottori, 12 kW, 400 V, 1260–4000 rpm
Silnik BAUMÜLLER Nürnberg GNA 132 MV, 12 kW, 400 V, 1260–4000 obr/minSilnik BAUMÜLLER Nürnberg GNA 132 MV, 12 kW, 400 V, 1260–4000 obr/min
GMNTSE 75 cdu x 200 Hochgeschwindigkeitsspindel SP: 12-18-30000 Umin. Schleifspindel
GMN/ Schaudt TSE 70c - 25000 / 8 Spindel SN 386347 8 - 8 - 6,5kW S 6-60% - ! -
GMN/ Schaudt TSE 70c - 25000 / 8 Spindel SN 371461 8 - 8 - 6,5kW S 6-60% - ! -
Hüttinger Elektronik 1324293 HF-Endstufe 36/44 kW mit 973412 Reflektometer
GMNTSE 37kw - 240cg-5000 / 37 - 382459 Anbauschleifspindel !
GMNTSE 80-16000 / 1.2 Hochgeschwindigkeitsspindel SP: 10-12000 Umin. SN:384568 - ungebr.! -
GMNTSA 26x200 L 100120 SP: 39300-40000 Umin. Schleifspindel - ! -
GMNTSE 240 cg - 5000 / 37 Schleifspindel 384124 !
GMNTSE 240 cg - 5000 / 37 Schleifspindel 385125 !
GMNTSA 26x200 L 122526 SP: 393000-40000 Umin. Schleifspindel - ! -
GMNTSE 100 cg - 6000 / 125 Hochgeschwindigkeitsspindel SN:R358399 !
Wymysłów Kaltenbach DKV 112M-238/4 sähkömoottori 1,7kW 400V 1450rpm IP54
Silnik elektryczny Kaltenbach DKV 112M-238/4 1.7kW 400V 1450rpm IP54Silnik elektryczny Kaltenbach DKV 112M-238/4 1.7kW 400V 1450rpm IP54
Wymysłów Sähkömoottori VEM 7,5 kW 2880 rpm 3-vaihe 400V laippakiinnitteinen B3
Silnik elektryczny VEM 7,5 kW 2880 obr min 3 fazy 400V kolnierzowy B3Silnik elektryczny VEM 7,5 kW 2880 obr min 3 fazy 400V kolnierzowy B3
Wymysłów 5,5 kW 400V sähkömoottori DC-sähkömagneettisella jarrulla 150 Nm
Silnik elektryczny 5.5 kW 400V z hamulcem elektromagnetycznym DC 150 NmSilnik elektryczny 5.5 kW 400V z hamulcem elektromagnetycznym DC 150 Nm