Käytetty Hsd Hsd Atc 9Kw Es929 24000Rpm Iso30 myytävänä (909)
Gorzów Wielkopolski Kara HSD ATC 9kW ES929 24000RPM ISO30
HSDHSD ATC 9kW ES929 24000RPM ISO30
Remscheid Komponentti
GMNHSP150 x 381 9kW 800Hz 24000rpm 400V - HSK C-6 HF-Spindel --
Saksa Jyrsintäkara
HSDES 779L 4P 12,00 kW H1
Wiefelstede Jyrsinpidin SK50
ATCAHS-70-50.36.100
Wiefelstede Jyrsinpidin SK50
ATCSK50xMK3
ATCSK50xMK4
ATCAHS-70-50.28.100
Pollenzo Sähkökarapora ES362
HSD
Wiehl Kuljetushihna, jossa on teräsnivelet
HSD FördertechnikSF 220
Töltéstava Chiller
ATCKT
Remscheid Komponentti
GMNHSP 150GDH 9kW 533Hz 16000rpm 400V - HSK-C63 Mapal, MMS --