Käytetty Kara Hsd Atc 9Kw Es929 24000Rpm Iso30 myytävänä (9 645)
Gorzów Wielkopolski Kara HSD ATC 9kW ES929 24000RPM ISO30
HSDHSD ATC 9kW ES929 24000RPM ISO30
Remscheid Komponentti
GMNHSP150 x 381 9kW 800Hz 24000rpm 400V - HSK C-6 HF-Spindel --
Wijchen Haketuskoneet Kara KHM 400 2000
KaraKHM 400
Saksa Jyrsintäkara
HSDES 779L 4P 12,00 kW H1
Malax Täydellinen saha (kiinteä)
KARAKara Master 08M
Bergatreute Puun silppuri
Kara800
Wiefelstede Jyrsinpidin SK50
ATCAHS-70-50.36.100
Wiefelstede Jyrsinpidin SK50
ATCSK50xMK3
ATCSK50xMK4
ATCAHS-70-50.28.100
Odder Täydellinen sahanlaitos (kiinteä)
KARAABC Kara Master
Pollenzo Sähkökarapora ES362
HSD
Wiehl Kuljetushihna, jossa on teräsnivelet
HSD FördertechnikSF 220
Töltéstava Chiller
ATCKT
Aarle-Rixtel Biokeskus
kara900kw
Sierakowska Huta Monipäinen tappikone, 3 karalla
HARBS2SMV 3 SPZ
Askersund 4-sivuinen höylä/jyrsin, 7 karaa
WEINIGU 17 A