Käytetty Pcm Et1-40 Ø 12 Mm myytävänä (116 988)
Wiefelstede Napauttamalla pihdit
PCMET1-40 Ø 12 mm
Wiefelstede Kierteityspihdit 4 kpl
PCMET1-40 Ø9/10/12 mm
PCMET1-32 Ø 10 mm
Wiefelstede Teräsvaijeri 1,6 t vinssille
StahlØ 12 mm 40 m
Wiefelstede Teräsköysi vaijerivinssiin 1,6 t
StahlØ 12 mm 40 m
Coevorden Laserleikkauskone
AorePG6020 12 Kw ( one the way 40 mm )
Neukamperfehn Hyllynjakajat hyllypalkkeja varten
SSI Schäfer / R3000 /APH 340 / Ø 12 mm
Wymysłów Jyrsintapit SK40 ZÜRN Germany / Orion Ø4–12 mm
uchwytów frezarskich SK40 ZÜRN Germany / Orion Ø4–12 mmuchwytów frezarskich SK40 ZÜRN Germany / Orion Ø4–12 mm
Wymysłów Digitaalinen mikrometri Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Wymysłów GARANT SK40-12-50 -pidikkeet VHM-jyrsimillä · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpm
Oprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpmOprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpm
Wiefelstede Ulostyöntöpää MK5
unbekanntØ 120-140 mm
Wiefelstede Leikkuupää
Sandvik CoromantR290-160Q40-12M Ø 160 mm
Wiefelstede Puristusosin levy
StahlØ 1240 mm
Wiefelstede Leikkuupää SK50 2 kpl
Sandvik Coromant490-125Q40-14M Ø 125 mm
Itävalta Kuitulaser
KK-IndustriesLaser Fiber FLC-P 2040 12 kW + 220 mm Rohrschneid
Wiefelstede Puristustyökalu
unbekanntAufnahme Ø 40 mm
Wiefelstede Kiristysholkit 23 kpl
unbekanntØ 8-40 mm
Wiefelstede Kiristysholkit 17 kpl
unbekanntØ 10-40 mm
Stahl**Ø 12 mm 43 m
Wiefelstede Kiristusholkit, 81 kappaletta
WahlØ 4/5/6/8/10/12 mm
Wiefelstede Leiman tallennus
PeddinghausAufnahme Ø 40 mm
Wiefelstede Nosturin köysi Ø 12 mm 54 m
Glöckner-Seile7x18 rechtsg. Rettungszug
Wiefelstede Pölynpoistopuhallin 0,125 kW
DietzDG 63 b Lüfter Ø 250 x 40 mm
Wiefelstede Nosturin vaijeri Ø 12 mm 24 m