Käytetty Jäteöljyn Keräämisen Laite myytävänä (8 265)
Lajittele tulokset
- Alin hinta Korkein hinta
- Uusimmat ilmoitukset Vanhimmat ilmoitukset
- Lyhin etäisyys Suurin etäisyys
- Uusin valmistusvuosi Vanhin valmistusvuosi
- Uusin päivitys Vanhin päivitys
- Valmistajat A:sta Ö:hön Valmistaja Z:stä A:han
- Relevanssi
- Alin hinta
- Hinta
- Korkein hinta
- Hinta
- Uusimmat ilmoitukset
- Lisäyspäivämäärä
- Vanhimmat ilmoitukset
- Lisäyspäivämäärä
- Lyhin etäisyys
- Etäisyys
- Suurin etäisyys
- Etäisyys
- Uusin valmistusvuosi
- Valmistusvuosi
- Vanhin valmistusvuosi
- Valmistusvuosi
- Uusin päivitys
- Päivitys
- Vanhin päivitys
- Päivitys
- Valmistajat A:sta Ö:hön
- Valmistaja
- Valmistaja Z:stä A:han
- Valmistaja
- Nimitys A:sta Ö:hön
- Nimitys
- Nimitys Z:stä A:han
- Nimitys
- Malli A:sta Ö:hön
- Malli
- Malli Z:stä A:han
- Malli
- Alhaisin viite
- viite
- Korkein viite
- viite
- Lyhin käyttöaika
- Käyttöaika
- Pisin käyttöaika
- Käyttöaika
- relevanssi
- relevanssi
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Lage
1 501 km
Plasmaleikkuri
StahlwerkCUT 160 Pilot IGBT
Soita
Kunto: lähes uudenveroinen (käytetty), Valmistusvuosi: 2025, käyttötunnit: 30 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, koneen/ajoneuvon numero: W/S0202302027375, jäähdytystyyppi: vesi, Varusteet: dokumentaatio / käyttöohje, STAHLWERK CUT 160 P IGBT -plasmaleikkuri – tehokas 160 ampeerin laite, jossa on tarkka korkeataajuinen (HF) pilottisytytys, mikä takaa erinomaisen syttymiskäyttäytymisen.
Tehokas STAHLWERK CUT 160 Pilot IGBT -plasmaleikkuri, jossa on 2T/4T-tila ja korkean suorituskyvyn vesijäähdytys, tuottaa 160 ampeerin tehon ja siinä on tarkka korkeataajuinen (HF) pilottisytytys, mikä takaa erinomaisen syttymiskäyttäytymisen. Leikkuuteho on materiaalikohtaisesti enintään 52 mm (teräs P235 jopa 52 mm, V2A tai V4A jopa 48 mm, alumiini jopa 42 mm). Plasmaleikkuri soveltuu paitsi yleisimpiin johtaviin metalleihin, myös lakatuille levyille ja pintaruosteelle. Leikkausvirta on säädettävissä portaattomasti 20–160 ampeerin välillä. Kompakti laite on varustettu älykkäällä jäähdytyksellä ja ylikuumenemissuojalla, ja se on vain 38,3 kg:n painonsa ansiosta helppo kuljettaa.
• Plasma / CUT – Virran avulla luodaan plasmasuihku, joka sulattaa materiaalin, ja paineilman avulla materiaali poistetaan. Näin kaikki johtavat metallit, kuten tavallinen teräs, ruostumaton teräs, kupari, alumiini, titaani jne., voidaan leikata tarkasti ja helposti.
• Leikkauspaksuus – Materiaalista riippuen leikkaus voidaan suorittaa jopa 52 mm paksuisissa materiaaleissa. Teräs P235 jopa 52 mm, V2A tai V4A jopa 48 mm, alumiini jopa 42 mm.
• Pilottisytytys – Korkeataajuinen (HF) pilottisytytys takaa erinomaisen syttymiskäyttäytymisen. Työkappaleen kanssa ei tarvitse olla kontaktissa! Pilottiliekki muodostaa valokaaren. Tätä poltinta voidaan käyttää mukana toimitetun etäisyyspalikan kanssa.
• Leikkausvirta – Portaaton säätö 20–160 A.
• Ilman jälkivirtaukse – Leikkauksen päätyttyä virtaa ilmaa, jotta poltin jäähtyy ja suuttimen ja elektrodin kulumista vähennetään.
• 2T/4T – Määrittää toimintatilan ohjauksen ja tarjoaa paremman virranhallinnan. 2T-tilassa korkeataajuus (HF) -sytytys pysyy aktiivisena, kunnes polttimen painiketta vapautetaan. 4T-tilassa valokaari sytytetään, kun painiketta painetaan ja vapautetaan kerran. Uudelleen painamalla ja vapauttamalla sytytys lopetetaan.
• Kevyt ja kompakti rakenne – Vain 38,3 kg:n painonsa ja mittojensa (630 x 320 x 600 mm) ansiosta laite on ihanteellinen leikkaustöihin missä tahansa paikassa. Innovatiiviset IGBT-transistorit säästävät tilaa ja painoa verrattuna vanhempaan MOSFET-teknologiaan. Raskaiden kantamisten loppu, sillä laitteessa on kuljetuspyörät!
• Suurin hyötysuhde ja teho – Kolmivaiheinen vaihtovirta (400 V) syöttää laitteen, mikä mahdollistaa 160 ampeerin tehon.
• Älykäs jäähdytys ja ylikuumenemissuoja – Uusin tekniikka, integroitu ylikuumenemissuoja ja tehokas jäähdytys mahdollistavat maksimitehon käytön.
• Vesijäähdytys – Tehokas vesijäähdytys takaa aina optimaalisen koko letkpaketin jäähdytyksen. Vesijäähdytin sisältyy toimitukseen!
Tuotetiedot
Lodjz Rivfjpfx Anleru
Stahlwerk-plasmaleikkurin käyttö
Virransyöttö 400 V | 20 A
Paineilma kaasuna
Tarvittava paine Valmistajan tietoja ei ole
Ilmavirta Valmistajan tietoja ei ole
Leikkaaminen
Käyttösuhde maksimiteholla 60 %
Suurin virta jatkuvaan leikkaukseen 32,6 A
Leikkaussyvyys teräs ST37 10 mm
Leikkaussyvyys V2A ja V4A
ruostumaton teräs 7 mm
Leikkaussyvyys alumiini 4 mm
Leikkausvirta 20 – 160 A
Sytytys Pilottisytytys
Invertteri IGBT
Lisävarusteet
Plasmaletku
Pituus 5 m
Plasmasuutin
Plasmaelektrodi
Keraaminen suojus
Leikkaussuuttimet, keraamiset suojukset, suojavarusteet ovat saatavilla lisävarusteina.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Nilfisk MH 7P - 180/1260 FAX
NilfiskMH 7P - 180/1260 FAX - 1170l/h - 180bar
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2018, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 180 palkki, omamassa: 204 kg, tulojännite: 400 V, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 150 °C, Nilfisk MH 7P - 180/1260 FAX -tehopainepesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa kohteissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti huolellisesti kaikki laitteen toiminnot. Kaikki kuluneet tai vaurioituneet mekaaniset osat, kuten keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja kaikki O-renkaat, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsee tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja.
Tuotteen edut:
SISÄÄNRAKENNETTU LETKUKELA
Valmistusvuosi 2018
Laitteessa on uudet lisävarusteet, mukaan lukien saksalaisen R+M-merkin suutin, ruostumattomasta teräksestä valmistettu varsi, teräskudoksella vahvistettu letku ja 25°:n tehosuutin.
Kestävä messinkipää, jossa on uudet keraamiset männät ja tiivisteet, takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän.
Tehokas ja suorituskykyinen kolmivaihemoottori tarjoaa erinomaisen tehon.
180 barin paineen ja 1170 l/h:n vesimäärän ansiosta laitetta voidaan käyttää tehokkaasti vaativiin töihin rakennusalalla, logistiikassa ja maataloudessa.
Lrodpfo Adtagsx Anlju
Jokaisesta myymästämme laitteesta on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400 ~3 vaihetta
Pumpputeho [l/h]: 1170
Pumpputeho [l/h]: enint. 1260
Käyttöpaine [bar]: 180
Maksimipaine [bar]: 250
Maksimi lämpötila [°C]: 90-150
Liitäntäteho [kW]: 7,6
Puhdistusainetankki [l]: 10+10
Letkun pituus [m]: 20
Paino [kg]: 204
Varustus:
SISÄÄNRAKENNETTU LETKUKELA
UUSI saksalaisen R+M-merkin painepesuletku
UUSI 900 mm:n ruostumattomasta teräksestä valmistettu painepesuvarsi
UUSI, teräskudoksella vahvistettu 10 m:n letku
UUSI 25°:n tehosuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät pakettiin ilmaiseksi.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Huutokauppa
Päättyy
d
h
min
s
Huutokauppa päättynyt
Bayern
1 685 km
2021 UVV 09/2027 17 634 tuntia
LindeH35T
Valmistusvuosi: 2021, käyttötunnit: 17 634 h, kunto: käyttövalmis (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, Ei minimihintaa – taattu myynti korkeimmalla tarjouksella!
TEKNISET TIEDOT
Nostomasto
Mastotyyppi: Kaksoismasto
Nostokorkeus: 5 495 mm
Vapaanäkymäinen masto: Ei keskimmäistä hydraulisylinteriä
Vapaa nosto: Ei
Kantavuus ja haarukat
Kantavuus: 3 500 kg
Haarukoiden pituus: 1 200 mm
Hydraulisesti säädettävät haarukat: Kyllä
Sivuttaissiirrin: Kyllä
Voimansiirto
Voimansiirtotyyppi: Nestekaasu (LPG)
Dieselmoottori: Ei
KONEEN TIEDOT
Lrsdpfjz R Dqwjx Anlsu
Koneen tiedot
Valmistaja: Linde
Malli: H35T
Valmistusvuosi: 2021
Käyttötunnit: 17 634 tuntia
Omapaino: 5 516 kg
UVV-voimassaolo:
Entinen Lindeltä ostettu täyden huollon laite
Facelift-malli
Mitat
Kokonaispituus: 5 200 mm
Kokonaisleveys: 1 450 mm
Kokonaiskorkeus: 3 424 mm
VARUSTEET
3. ja 4. hydrauliventtiili
Haarukoiden kallistuslaite, jossa sivuttaissiirrin
Täyshytti
Ilmastointi
Lämmitys
Tuulilasinpyyhkijät
Mukavuusistuin ristiselkätuella
Istuimenlämmitys
LED-työvalo edessä
LED-työvalo takana
Tieliikennemääräysten mukainen valaistus vilkuilla
Oranssi varoitusvalo
Turvavalo edessä
Turvavalo takana
Kaikki mitat ovat pyöristettyjä arvoja. Emme ota vastuuta kirjoitus- tai mittausvirheistä.
Noutoehdot:
* Sivulta tapahtuva lastaus mahdollista aina 6 tonniin asti käyttämällä suurta trukkitelinettä. Lastaus tapahtuu omalla vastuulla.
* Lastaus takaa ramppia pitkin, kun kuorma-auton korkeus on 100–150 cm, mahdollista aina 15 tonniin asti ja enintään 230 cm leveydelle.
* Nouto on mahdollista vain maksukuittauksen saamisen jälkeen sähköpostitse.
* Nouto ilman ennakkoilmoitusta maanantaista perjantaihin klo 07.00–16.00.
* Myöhästyneestä noudosta veloitetaan varastointimaksu 20 €/kone/päivä. Avoin varastointimaksu on maksettava kokonaisuudessaan ennen noutoa.
Eränumero: 45

Ota selvää nyt
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Ilmoita nyt
*ilmoitusta kohden/kuukausi
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher HDS 1000 BE korkeapainepesuri
KärcherHDS 1000 BE - 210bar - 900l/h - 2021y
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2021, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 210 palkki, omamassa: 175 kg, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 98 °C, Kärcher HDS 1000 BE -painepesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativimpiinkin töihin laajoissa kohteissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen kaikki toiminnot perusteellisesti. Kaikki kuluvat ja kuluneet mekaaniset osat on vaihdettu uusiin, mukaan lukien: keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja kaikki O-renkaat. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen.
Tuotteen edut:
Laitteessa on uudet lisävarusteet, kuten saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suihkuputki, teräspunosvahvistettu letku sekä 25° tehosuutin.
UUSI käynnistysakku 12V 50Ah
Vankka messinkipää, uudet keraamiset männät ja tiivisteet takaavat pitkän ja häiriöttömän käytön
Tehokas HONDA GX390 -bensiinimoottori takaa tasaisen käynnin myös pidemmässäkin käytössä
Käyttöarvojensa (210 bar ja 900 l/h) ansiosta laite soveltuu tehokkaasti raskaaseen käyttöön rakentamisessa, logistiikassa ja maataloudessa.
Jokaisessa meillä myytävässä laitteessa on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet ilmoituksessa
Tekniset tiedot:
Vesimäärä (l/h): 450–900
Käyttöpaine (bar/MPa): 40–210 / 4–20
Max. syöttöveden lämpötila (°C): 80–98
Polttoaineen kulutus (kg/h): 5,6
Moottorityyppi: GX 390
Moottorin valmistaja: HONDA
Paino (kg): 175,7
Mitat (P x L x K) (mm): 1100 x 750 x 785
Varustelu:
UUSI KÄYNNISTYSAKKU 12V 50Ah
UUSI saksalaisen R+M-merkin painepistooli
UUSI 900 mm ruostumattomasta teräksestä valmistettu suihkuputki
UUSI 10 m vahvistettu teräspunosletku
UUSI 25° tehosuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät ilmaiseksi toimitukseen.
Ljdpfx Aoya Azijnljru
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Nilfisk MH 7P UUS LÄMMITYSKATTILA
NilfiskMH 7P - 180/1260 FA - NEW BOILER BOX
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2017, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 180 palkki, omamassa: 195 kg, tulojännite: 400 V, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 150 °C, Nilfisk MH 7P - 180/1260 FA o -painepesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativimpiinkin töihin suurilla teollisuusalueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti kaikkiin toimintoihin. Kaikki kuluneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin, mukaan lukien: keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja kaikki O-renkaat. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen.
Ljdpfx Anjymmgcsloru
Tuote-edut:
UUSI LÄMMITYSKATTILA
Valmistusvuosi 2017
Laite toimitetaan uudella lisävarustuksella, kuten saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suihkuputki, teräsletku ja 25° tehosuutin.
Vankka messingipää, jossa uudet keraamiset männät ja tiivisteet, takaavat pitkän ja häiriöttömän käytön.
Tehokas ja energiatehokas 3-vaihemoottori varmistaa erinomaisen suorituskyvyn.
Toimintaparametrien 180 bar ja 1170 l/h ansiosta laite soveltuu raskaisiin töihin rakennusalalla, logistiikassa ja maataloudessa.
Jokaisesta tarjoamastamme laitteesta on yksilölliset, aidot kuvat – saat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400 ~ 3-vaihe
Pumpun tuotto [l/h]: 1170
Pumpun tuotto (max) [l/h]: 1260
Työpaine [bar]: 180
Maksimipaine [bar]: 250
Maks. veden lämpötila [°C]: 90-150
Liitäntäteho [kW]: 7,6
Pesuaineastia [l]: 10+10
Letkun pituus [m]: 10
Paino [kg]: 195
Varustelu:
UUSI LÄMMITYSKATTILA
UUSI saksalaisen R+M-merkin painepistooli
UUSI 900 mm paineputki ruostumattomasta teräksestä
UUSI vahvistettu teräsletku 10 m
UUSI 25° tehosuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät veloituksetta toimituspakettiin.
Tutustu useampiin käytettyihin koneisiin
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Wymysłów
1 185 km
KÄRCHER IVR-L 40/12-1 – teollisuusimur nesteille ja lastuille
KÄRCHERIVR-L 40/12-1
Soita
Kunto: erittäin hyvä (käytetty), Ammattimainen teollisuusimuri KÄRCHER IVR-L 40/12-1 on suunniteltu käytettäväksi tuotantolaitoksissa, työpajoissa sekä metallintyöstössä. Laite soveltuu erinomaisesti nesteiden (esim. jäähdytysneste, öljy) sekä metallilastujen keräämiseen.
Lrsdoz Sl E Topfx Anlju
Vankka rakenne, suuri säiliö ja liikkuva alusta tekevät laitteesta erittäin käytännöllisen päivittäisessä teollisuuskäytössä.
⸻
⚙️ Käyttökohteet:
• CNC-koneet
• Metallintyöstö (lastut + emulsio)
• Työpajat ja tuotanto
• Teollisten nesteiden kerääminen
⸻
🔧 Tekniset tiedot (tyypilliset tälle mallille):
• Malli: IVR-L 40/12-1
• Sarja: Kärcher Professional
• Jännite: 230V
• Säiliön tilavuus: n. 40 L
• Tarkoitus: neste + lastut
• Liikuteltava rakenne pyörillä
⸻
🛠️ Kunto:
• Käytetty laite
• Toimiva, testattu
• Erittäin hyvä ulkonäkö
• Normaaleja käytön jälkiä (näkyy kuvissa)
⸻
📦 Mukana toimituksessa:
• Kärcher IVR-L 40/12-1 imuri
• Imuletku
• Virtajohto
⸻
⭐ Edut:
✔ Kärcher Professional -teollisuuslaatu
✔ soveltuu nesteille ja kiinteille epäpuhtauksille
✔ ihanteellinen työpajoihin ja tuotantoon
✔ liikuteltava, vakaa pyörillä
✔ korkea kestävyys ja luotettavuus
⸻
🚚 Toimitus:
Mahdollisuus kuljettamiseen kuriirilla tai lavalla.
Nouto paikan päältä mahdollista.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher HDS 850-4M korkeapainepesuri
KärcherHDS 850-4M - 900l/h - 180bar - 6,5kW
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, paine: 180 palkki, tulojännite: 400 V, kokonaispaino: 130 kg, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 80 °C, Kärcher HDS 850-4M korkeapainepesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa laitoksissa. Kattavan tarkastuksen ja huollon aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti jokaisen toiminnon osalta. Kaikki mekaaniset kulutusosat ja kulumisen merkit korvattiin uusilla osilla, kuten keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja kaikki O-renkaat. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että koneeseen tarvitaan lisäinvestointeja tulevaisuudessa.
Tuotteen edut:
Laitteeseen kuuluu uudet lisävarusteet, mukaan lukien saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suutinvarsi, teräsvahvisteinen letku ja 25° Power-suutin.
Vankka messinkinen pää sekä uudet keraamiset männät ja tiivisteet takaavat pitkän ja toimintavarman käytön.
Tehokas ja energiatehokas 3-vaihemoottori takaa erinomaisen suorituskyvyn.
Ljdpfx Anez Nfa Doleru
Käyttöparametrien 180 bar ja 900 l/h ansiosta laite soveltuu erinomaisesti raskaisiin töihin rakennusalalla, logistiikassa ja maataloudessa.
Kaikista laitteistamme on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400 ~ 3-vaihe
Pumpun teho [l/h]: 900
Työpaine [bar]: 180
Maks. vedenlämpötila [°C]: 80
Liitäntäteho [kW]: 6,5
Letkun pituus [m]: 10
Kemikaalisäiliö [l]: 20
Paino [kg]: 130
Varusteet:
UUSI saksalaisen R+M-merkin pesupistooli
UUSI 900 mm ruostumattomasta teräksestä pesuvarsi
UUSI vahvistettu 10 m teräspunoksella varustettu letku
UUSI 25° Power-suutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät ilmaiseksi pakettiin.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher HDS 9/17-4C korkeapainepesuri
KärcherHDS 9/17-4C - 900l/h - 170bar - 6,5kW
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 170 palkki, tulojännite: 400 V, kokonaispaino: 121 kg, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 90 °C, Korkeapainepesuri Kärcher HDS 9/17-4C on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja huollon yhteydessä huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti kaikki toiminnot huomioiden. Kaikki mekaaniset, kuluvat osat, joista löytyi kulumisen merkkejä, vaihdettiin uusiin; näihin lukeutuvat muun muassa keraamiset männät, tiivisteet, laakerit sekä kaikki O-renkaat. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että koneeseen vaaditaan tulevaisuudessa lisäinvestointeja.
Tuotteen edut:
Laitteessa on uudet varusteet, kuten saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu pesuvarsi, teräsvahvisteinen letku sekä 25° tehosuutin.
Vankka messinkipumppupää uusilla keraamisilla männillä ja tiivisteillä takaa pitkän ja huoltovapaan käytön.
Tehokas ja energiatehokas 3-vaihemoottori tarjoaa erinomaiset suoritusarvot.
Käyttöparametrien 170 bar ja 900 l/h ansiosta kone soveltuu raskaisiin töihin rakennuksilla, logistiikassa ja maataloudessa.
Kaikista tarjoamistamme koneista on yksilölliset valokuvat – ostat täsmälleen sen koneen, jonka näet kuvassa.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400 ~ 3 vaihetta
Pumpun tuotto [l/h]: 900
Työpaine [bar]: 170
Maksimi veden lämpötila [°C]: 90
Liitäntäteho [kW]: 6,5
Letkun pituus [m]: 10
Dieseltankki [l]: 15
Paino [kg]: 121
Varustelu:
UUSI saksalaisen R+M-merkin painepistooli
UUSI 900 mm painevarsi ruostumattomasta teräksestä
Lrodpsz Ayn Dsfx Anleu
UUSI vahvistettu 10 m teräspunosletku
UUSI 25° tehosuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät pakkaukseen veloituksetta.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Chișinău
1 673 km
Muovisen aaltoputken tuotantolinja
65/28-10-40
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2026, SEM65/28 PVC-aaltoputkien suulakepuristuslinja
Täydellinen tuotantolinja joustaville, aaltoileville PVC-putkille, halkaisija Ø10–40 mm
SEM65/28-suulakepuristuslinja on suunniteltu joustavien, aaltoilevien PVC-putkien jatkuvaan tuotantoon. Linjaan kuuluu automaattinen materiaalin syöttö, kuivaus, suulakepuristus, vesijäähdytteinen putken muotoilu, automaattinen leikkaus ja kaksoispuolaus.
Varustettu Siemens PLC -ohjauksella ja DELTA-taajuusmuuttajilla. Toimintaan tarvitaan vain yksi käyttäjä.
1. Yleiset tekniset tiedot
* Malli: SEM65/28
* Materiaali: PVC
* Kapasiteetti: 40–70 kg/h, materiaalista riippuen
* Putken halkaisijat: Ø10, 16, 20, 25, 32, 40 mm
* Seinämän paksuus: 1–2 mm
* Tuotantonopeus: 5–30 m/min
* Kokonaisasennusteho: 50 kW
* Todellinen virrankulutus: Noin 70–80 %
* Virtalähde: 380 V, 3-vaiheinen, 50 Hz
* Käyttösuunta: Oikealta vasemmalle
* Käyttäjien määrä: 1
* Väri: Harmaa
* Asennustila: 11 × 2,5 × 3 m
* Käyttölämpötila: +5 °C – +40 °C
* Suurin kosteuspitoisuus: 85 %
2. Mukana toimitettavat laitteet
1. ZJ300-tyhjiöautomaattilaturi – 1 kpl
2. STG-U100-syöttökuivain – 1 kpl
3. SEM65/28-yksiruuvinen suulakepuristin – 1 kpl
4. Suulakepuristimen työkappale, jossa vaihdettavat työkalut – 1 kpl
5. Aaltoilevan putken muotoilumuottisarjat – 3 sarjaa Ø10-40, Ø25-20, Ø16-32
6. Nopea aaltokone – 1 kpl
7. Automaattinen kaksoispuolauslaite – 1 kpl
3. SEM65/28-yksiruuvinen suulakepuristin
* Ruuvin halkaisija: 65 mm
* L/D-suhde: 28:1
* Ruuvin nopeus: 0–40 rpm
* Päämoottori: 22 kW, asynkroninen
* Moottorin ohjaus: DELTA-vektoritaajuusmuuttaja
* Ruuvi ja sylinteri: 38CrMoAlA, nitrattu
* Lämmitysalueet: 4
* Lämmitysteho: 3,2 kW × 4
* Lämmittimet: Keraamiset
* Jäähdytystuulettimet: 4 × 0,18 kW
* Syöttöaukon jäähdytys: Vesi
* Vaihteisto: SJF-173
* Vaihteiston voitelu: Pakotettu
* Vaihteiston materiaali: 20CrMnTi-teräs
* Kapasiteetti: 40–70 kg/h
* Ohjaus: PLC
Ledpfxoz Nkpws Anljru
4. Nopea aaltoilevan putken muotoilukone
Vesijäähdytteinen aaltokone, jossa suurempi jäähdytysalue tehokkaan putken muotoilun takaamiseksi.
* Pääkäyttö: 4 kW:n induktiomoottori
* Nopeuden säätö: DELTA-taajuusmuuttaja
* Muotoilulevyn kovuus: 63,4 HRC
* Jäähdytys: Vesi
* Pystysäätö: Sähköinen
* Vaakasuora säätö: Manuaalinen
* Säätömoottori: 1,1 kW
* Alustan liike: 800 mm
* Muotoilumenetelmä: Pneumaattinen ilmapuhallusmuotoilu
* Tyhjiöpumppu: 4 kW
Automaattinen leikkausjärjestelmä
* Pneumaattinen, linjassa toimiva leikkuri
* Säädettävä leikkauspituus
* PLC-ohjaus
5. Automaattinen kaksoispuolauslaite
* Tyyppi: Kaksoispuolaus
* Käyttö: 12 N·m:n vääntömoottori
* Nopeuden säätö: Automaattinen synkronointi
* Sivuttaisliike: Karan nopeuden seuranta, taajuusohjattu
* Aseman vaihto: Pneumaattinen itselukittuva
* Ilmanpaine: 0,6–1 MPa
6. Lanka-annostelulaite
* Laite teräslangan vetämiseen aaltoilevien PVC-putkien läpi tuotannon aikana, mikä helpottaa kaapelin asennusta
7. Käyttökohteet
Joustavien, aaltoilevien PVC-putkien tuotanto sähkökaapeleiden suojaukseen, kaapelien hallintaan, teollisuussovelluksiin ja yleiskäyttöisiin kanavajärjestelmiin.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Nilfisk MH 4M -210/1000 UUS LÄMMITYSVASTUS
NilfiskMH 4M -210/1000 PAX NEW HEATING COIL
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2017, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 210 palkki, omamassa: 149 kg, tulojännite: 400 V, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 155 °C, Nilfisk MH 4M -210/1000 PAX o korkeapainepesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin laajoilla teollisuusalueilla. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltopalvelumme tarkisti koneen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin, kuten: keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja kaikki O-renkaat. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän toiminnan ilman, että laitteeseen tarvitsee tehdä lisäinvestointeja tulevaisuudessa.
Tuote-edut:
UUSI LÄMPÖKIERUKKA
Valmistusvuosi 2017
Laite toimitetaan uudella varustuksella, johon kuuluu saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu pesuvarsi, teräspunosvahvistettu letku ja 25° power-suutin.
Vankka messinkipää, uudet keraamiset männät ja tiivisteet takaavat pitkän ja häiriöttömän käyttöiän.
Tehokas ja energiatehokas 3-vaihemoottori tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn.
Käyttöparametrien (210 bar ja 940 l/h) ansiosta laite soveltuu tehokkaasti vaativiin töihin rakennusalalla, logistiikassa ja maataloudessa.
Kaikissa tarjoamissamme laitteissa on yksilölliset valokuvat — ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400 ~3-vaihe
Pumppauskapasiteetti [l/h]: max. 940
Työpaine [bar]: 210
Lsdpox Ewupofx Anlsru
Maksimi lämmityslämpötila [°C]: 85-150
Liitäntäteho [kW]: 8
Pesuaineannostelusäiliö [l]: 10+10
Letkun pituus [m]: 10
Paino [kg]: 149
Varustelu:
UUSI LÄMPÖKIERUKKA
UUSI saksalaisen R+M-merkin pesupistooli
UUSI 900 mm ruostumattomasta teräksestä valmistettu pesuvarsi
UUSI vahvistettu 10 m teräspunosletku
UUSI 25° power-suuttin
Vesisuodatin ja GEKA-liitäntä sisältyvät ilmaiseksi toimitukseen.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher HDS 10/20-4M korkeapainepesuri
KärcherHDS 10/20-4M - 1000l/h - 200bar - 7,8kW
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, paine: 200 palkki, tulojännite: 400 V, kokonaispaino: 168 kg, lämpötila: 155 °C, Kärcher HDS 10/20-4M -korkeapainepesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa kohteissa. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti huolellisesti laitteen kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat, kuten keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja O-renkaat, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsee tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja.
Tuotteen edut:
Laitteessa on uudet lisävarusteet, kuten saksalaisen R+M-merkin suutin, ruostumattomasta teräksestä valmistettu varsi, teräspunosletku ja 25°:n tehosuutin.
Kestävä messinkipää, jossa on uudet keraamiset männät ja tiivisteet, takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän.
Tehokas ja suorituskykyinen kolmivaihemoottori tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn.
200 barin paineen ja 1000 l/h:n virtausnopeuden ansiosta laitetta voidaan käyttää tehokkaasti vaativiin töihin rakennusalalla, logistiikassa ja maataloudessa.
Jokaisessa myymässämme laitteessa on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400 ~ 3 vaihetta
Pumpputeho [l/h]: 500 - 1000
Käyttöpaine [bar]: 30 - 200
Maksimi lämpötila [°C]: 85 - 155
Liitäntäteho [kW]: 7,8
Letkun pituus [m]: 10
Kemikaalisäiliö [l]: 20+10
Paino [kg]: 168
Varusteet:
UUSI saksalaisen R+M-merkin painepistooli
Ljdpfx Ajz E N Ensnleru
UUSI ruostumattomasta teräksestä valmistettu paineletku
UUSI vahvistettu teräspunosletku, 10 m
UUSI 25°:n tehosuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät pakettiin veloituksetta.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Nilfisk Alto Solar Booster 7-58D
NilfiskAlto Solar Booster 7-58 D 1100l/h 170bar
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 170 palkki, korkeapaineletkun pituus: 15 000 mm, omamassa: 212 kg, tulojännite: 400 V, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 99 °C, Korkeapainepesuri Nilfisk Alto Solar Booster 7-58 D o on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin laajoissa tuotanto- ja teollisuusympäristöissä. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti koneen jokaisen toiminnon perusteellisesti. Kaikki kuluvat ja vaurioituneet mekaaniset osat, kuten keraamiset männät, tiivisteet, laakerit sekä kaikki O-renkaat, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman tarvetta lisäsijoituksille tulevaisuudessa.
Tuote-edut:
Laite toimitetaan uuden varustuksen kanssa, mukaan lukien R+M-merkkinen saksalainen pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suihkuputki, teräsvahvisteinen letku ja 25° tehosuutin.
Lrodpew Dpicofx Anleu
Kestävä messinkipumppupää, uudet keraamiset männät ja tiivisteet takaavat pitkän, luotettavan käyttöiän.
Tehokas ja energiatehokas kolmivaihemoottori mahdollistaa erinomaisen suorituskyvyn.
170 barin käyttöpaineen ja 1 110 l/h pumppaustehon ansiosta kone soveltuu erittäin hyvin raskaisiin työtehtäviin rakennus-, logistiikka- ja maatalousalalla.
Jokaisesta meiltä saatavasta laitteesta on yksilölliset, itse otetut valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet kuvissa.
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite [V]: 400 ~ 3-vaihe
Pumppausteho [l/h]: max. 1 110
Työpaine [bar]: 170
Suurin lämmityslämpötila [°C]: 99
Liitäntäteho [kW]: 8,9
Letkun pituus [m]: 15
Paino [kg]: 212
Mitat (P x L x K mm): 900 x 700 x 940
Varustus:
UUSI saksalaisen R+M-merkin korkeapainemäntä
UUSI 900 mm ruostumattomasta teräksestä valmistettu paineputki
UUSI vahvistettu 15 metrin teräspunosletku
UUSI 25° tehosuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät ilmaiseksi toimitukseen.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher HDS 10/20 kuumavesipainepesuri
KärcherHDS 10/20-4M - 200bar - 1000l/h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, omamassa: 168 kg, tulojännite: 1 000 V, Kärcher HDS 10/20-4M -korkeapainepesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa kohteissa. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti huolellisesti laitteen kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat, kuten keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja O-renkaat, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsee tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja.
Tuotteen edut:
Laitteessa on uudet lisävarusteet, kuten saksalaisen R+M-merkin suutin, ruostumattomasta teräksestä valmistettu varsi, teräspunosletku ja 25°:n tehosuutin.
Lrsdpfx Anszvfl Uslsu
Kestävä messinkipää, jossa on uudet keraamiset männät ja tiivisteet, takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän.
Tehokas ja suorituskykyinen kolmivaihemoottori tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn.
200 barin paineen ja 1000 l/h:n virtausnopeuden ansiosta laitetta voidaan käyttää tehokkaasti vaativiin töihin rakennusalalla, logistiikassa ja maataloudessa.
Jokaisessa myymässämme laitteessa on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400 ~ 3 vaihetta
Pumpputeho [l/h]: 500 - 1000
Käyttöpaine [bar]: 30 - 200
Maksimi lämpötila [°C]: 85 - 155
Liitäntäteho [kW]: 7,8
Letkun pituus [m]: 10
Kemikaalisäiliö [l]: 20+10
Paino [kg]: 168
Varusteet:
UUSI saksalaisen R+M-merkin painepistooli
UUSI ruostumattomasta teräksestä valmistettu paineletku
UUSI vahvistettu teräspunosletku, 10 m
UUSI 25°:n tehosuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät pakettiin veloituksetta.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher HDS 9/14-4ST uusi lämmityskierukka
KärcherHDS 9/14-4ST - NEW HEATING COIL
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 140 palkki, korkeapaineletkun pituus: 10 000 mm, omamassa: 146 kg, tulojännite: 400 V, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 155 °C, Korkeapainepesuri Kärcher HDS 9/14-4ST on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti jokaisen toiminnon osalta. Kaikki mekaaniset kulutusosat ja kuluneet komponentit, kuten keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja kaikki O-renkaat, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että tulevaisuudessa tarvitaan lisäinvestointeja koneeseen.
Ljdpfxew I D Tco Anleru
Tuote-edut:
UUSI LÄMMITYSKIERUKKA
Laite toimitetaan uudella varustuksella: mukana on saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu varsi, teräspunosvahvisteinen letku sekä 25° tehosuutin.
Kestävä messinkinen pumpun pää, uudet keraamiset männät ja tiivisteet takaavat pitkän ja ongelmattoman käyttöiän.
Tehokas ja tuottava 3-vaiheinen moottori varmistaa erinomaisen suorituskyvyn.
140 barin työpaineen ja 900 l/h vesimäärän ansiosta laite soveltuu erinomaisesti raskaisiin töihin rakennus-, logistiikka- ja maatalousalalla.
Kaikista meiltä ostettavista laitteista on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen laitteen, jonka näet kuvissa.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400~ / 3-vaihe
Pumpun tuotto [l/h]: 930
Työpaine [bar]: 140
Maks. veden lämpötila [°C]: 85 / 155
Liitäntäteho [kW]: 6,4
Letkun pituus [m]: 10
Paino [kg]: 146,9
Mitat (P x L x K) [mm]: 1110 x 565 x 690
Varustelu:
UUSI lämmityskierukka
UUSI R+M-merkin pesupistooli
UUSI 900 mm ruostumattomasta teräksestä valmistettu pesuvarsi
UUSI vahvistettu 10 m teräspunosletku
UUSI 25° tehosuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät kauppaan veloituksetta.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Eslöv
982 km
Teollinen imuyksikkö
DISABBagVAC™
Soita
Valmistusvuosi: 2025, käyttötunnit: 250 h, kunto: erittäin hyvä (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, *Vuokraustiedot*
Työkatko tai väliaikainen haaste liiketoiminnassasi?
Teollisuuspölynimureista imuputkistoihin – vuokraa lyhyeksi tai pitkäksi aikaa – turvallisesti ja helposti.
Tarvitsetko joustavan ratkaisun ilman omistamisen tuomia sitoumuksia?
Ledpfx Aezx N Skenleru
DISAB BagVAC™ on saatavilla vuokralle, jolloin saat käyttöösi saman vankan suorituskyvyn ja liikkuvuuden väliaikaisesti – ihanteellinen lyhytaikaisiin projekteihin, sesonkiaikoihin tai silloin, kun pysyvän asennuksen suunnittelua tehdään.
DISAB BagVAC™ -laitetta voidaan helposti siirtää esimerkiksi trukilla tai nosturilla, mikä tekee siitä hyödyllisen useissa eri kohteissa yrityksessäsi. Sitä käytetään usein itsenäisenä pölynimurina, jossa on suoraan liitetty letku, mutta se soveltuu yhtä hyvin myös kiinteään asennukseen. Vahva, luotettava ja käyttäjäystävällinen DISAB BagVAC™ on luotettava apulainen päivittäisissä siivoustehtävissä – riippumatta toimialasta.
DISAB BagVAC™ on ihanteellinen väliaikaisiin imutarpeisiin, kuten siivouksessa, läikkymien keräämisessä tai erilaisten materiaalien kierrättämisessä. Säädettävät teleskooppijalat mahdollistavat imuputken ulostulokorkeuden säätämisen helposti valitsemasi suursäkin mukaan. Tehokas imuyksikkö käsittelee hiukkasia mikroskooppisesta pölystä aina 50 mm:n halkaisijalla olevaan jätteeseen asti, ja kerätty materiaali kerääntyy suppilon muotoiseen pölysäiliöön ja tyhjenee automaattisesti suursäkkiin tai muuhun säiliöön tasapainoventtiilin kautta.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Gliwice
1 365 km
Biemmedue TCXV 75P
BiemmedueTCXV 75P
Soita
Kunto: käytetty, Valmistusvuosi: 2019, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, koneen/ajoneuvon numero: 008.029, kokonaispaino: 143 kg, kokonaisleveys: 680 mm, kokonaispituus: 1 210 mm, kokonaiskorkeus: 1 450 mm, tulojännite: 400 V, tulovirran tyyppi: kolmivaiheinen, säiliön tilavuus: 100 l, negatiivinen paine: 360 Pa, suodatusalue: 21 m², melutaso: 73 dB, tilavuusvirta: 620 m³/h, ottovirta: 11 A, tuloj频率: 50 Hz, kaapelin pituus: 4 000 mm, Varusteet: Tyyppikilpi saatavilla, alusta, Tarjolla käytetty Biemmedue TCXV 75P -teollisuusimuri, valmistusvuosi 2018.
Valmistaja: Biemmedue
Malli: TCXV 75P
Valmistusvuosi: 2019
Kunto: käytetty
Laitetyyppi: Teollisuusimuri
Myynnissä Biemmedue TCXV 75P -teollisuusimuri – käytetty, täysin toimiva.
Laitteet on suunniteltu raskaisiin teollisuuskäyttöihin: tuotantolaitokset, verstas, siivousyritykset, hallit, varastot.
Laitteen tekniset tiedot:
Malli: Biemmedue TCXV 75P
Tyyppi: Teollisuusimuri jatkuvaan käyttöön
Virtalähde: 400 V
Teho: 5500 W, korkea suorituskyky vaativiin olosuhteisiin
Suuri säiliö – ihanteellinen pölyn, lian ja tuotantojätteen keräämiseen
Vankka rakenne, suunniteltu 24/7-käyttöön
Alkuperäinen italialainen valmistaja – Biemmedue
Paino 143 kg
Tekninen kunto:
Käytetty, täysin toimiva
Huollettu säännöllisesti
Valmis välittömään käyttöön
Ei piilotettuja vikoja
Normaaleja käytön jälkiä
Miksi valita tämä malli?
TCXV 75P on yksi Biemmeduen tehokkaimmista teollisuusimureista
Ihanteellinen tuotantoyrityksille, verstaille, metalli-, muovi- ja puunjalostuslaitoksille
Hinta koskee yhtä imuria. Myynnissä 14 kappaletta.
Jos haluat enemmän, lähetä viesti.
Myynnissä: Biemmedue TCXV 75P -teollisuusimuri – käytetty, mutta täysin toimiva.
Tämä kestävä laite on suunniteltu jatkuvaan käyttöön teollisuusympäristöissä, kuten tuotantolaitoksissa, verstas, varastoissa ja siivousyrityksissä.
Tekniset tiedot:
Lrjdpjz Dpxrofx Anlju
Malli: Biemmedue TCXV 75P
Tyyppi: Teollisuusimuri jatkuvaan käyttöön
Virtalähde: 400 V
Korkea imuteho, soveltuu vaativiin käyttökohteisiin
Suuri säiliö pölyn, lian ja tuotantojätteen keräämiseen
Vankka rakenne, suunniteltu 24/7-käyttöön
Alkuperäinen italialainen valmistaja – Biemmedue
Kunto:
Käytetty, täysin toimiva
Huollettu säännöllisesti
Valmis välittömään käyttöön
Ei piilotettuja vikoja
Normaaleja käytön jälkiä
Miksi valita tämä malli?
Yksi Biemmeduen tehokkaimmista teollisuusimureista
Ihanteellinen metalli-, muovi- ja puunjalostukseen, tuotantohalleihin ja verstaisiin
Erittäin kestävä laite, jolla on pitkä käyttöikä
Hinta koskee yhtä imuria. Myynnissä 14 kappaletta.
Jos haluat enemmän, lähetä viesti.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher HD 801 B Honda GX 160 bensiini
KärcherHD 801 B - Honda GX160 - 650l/h - 150bar
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 150 palkki, omamassa: 34 kg, polttoaine: super 95, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, Korkeapainepesuri Kärcher HD 801 B on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativiin töihin laajoissa teollisuus- ja tuotantoympäristöissä. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotekniikkamme tarkisti koneen perusteellisesti kaikilta osin. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat korvattiin uusilla, kuten: keraamiset männät, tiivisteet, laakerit sekä kaikki O-renkaat. Tämä takaa pitkän, häiriöttömän käytön ilman tulevia lisäinvestointeja laitteeseen.
Lsdpexrtctefx Anljru
Tuotteen edut:
Laitteessa on uudet lisävarusteet, mukaan lukien saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suihkuputki, teräspunosvahvisteinen letku ja säädettävä suutin.
Kestävä messinkipää, uudet keraamiset männät ja tiivisteet varmistavat pitkäaikaisen ja häiriöttömän käytön.
Tehokas ja taloudellinen Honda GX 160 -bensiinimoottori takaa erinomaisen suorituskyvyn.
Käyttöparametrien (150 bar, 650 l/h) ansiosta laite soveltuu erinomaisesti raskaisiin töihin rakennusalalla, logistiikassa ja maataloudessa.
Kaikista myytävistä laitteistamme on yksilölliset valokuvat — saat juuri sen koneen, jonka näet kuvissa.
Tekniset tiedot:
Pumppukapasiteetti (l/h): 650
Työpaine (bar): 150
Suurin paine (bar): 160
Moottorin valmistaja: Honda GX 160
Polttoaine: Bensiini
Paino (kg): 34
Mitat (P x L x K) (mm): 1044 x 542 x 662
Varustus:
UUSI R+M (Saksa) painepistooli
UUSI 900 mm ruostumattomasta teräksestä painekeppi
UUSI vahvistettu 10 m teräspunosletku
UUSI säädettävä suutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät maksutta toimitukseen.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
NILFISK ALTO NEPTUNE 4-49 X
Nilfisk AltoNeptune 4-49 X - 900l/h - 160bar - 6,9kW
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, paine: 160 palkki, tulojännite: 400 V, kokonaispaino: 140 kg, lämpötila: 150 °C, Nilfisk Alto Neptune 4-49 X -korkeapainepesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti laitteen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat, kuten keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja kaikki O-renkaat, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsisi tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja.
Tuotteen edut:
SISÄÄNRAKENNETTU LETKUKELA
Laitteessa on uusia lisävarusteita, kuten saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suihkuvarsi, teräskudoksella vahvistettu letku ja 25°:n painesuutin.
Kaksoissuihkuvarsi, jossa on kaksi suutinta, mahdollistaa paineen säätämisen.
Kestävä messinkipää, jossa on uudet keraamiset männät ja tiivisteet, takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän.
Tehokas ja hyötysuhteeltaan korkea kolmivaihemoottori takaa erinomaisen suorituskyvyn.
160 barin paineen ja 900 l/h:n virtausnopeuden ansiosta laitetta voidaan käyttää tehokkaasti vaativiin töihin rakennusalalla, logistiikassa ja maataloudessa.
Jokaisessa myymässämme laitteessa on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400 ~ 3 vaihetta
Pumpun tuotto [l/h]: enintään 900
Käyttöpaine [bar]: 160
Lsdpjz Egq Iefx Anljru
Suurin lämpötila [°C]: 80-150
Liitettävä teho [kW]: 6,9
Puhdistusainetankin tilavuus [l]: 10
Letkun pituus [m]: 20
Paino [kg]: 140
Varustus:
SISÄÄNRAKENNETTU LETKUKELA
UUSI painepistooli, saksalainen R+M-merkki
UUSI kaksoissuihkuvarsi, jossa on paineen säätö
UUSI, vahvistettu letku teräskudoksella, 20 m
UUSI 25° painesuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät ilmaiseksi pakettiin.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Huutokauppa
Päättyy
d
h
min
s
Huutokauppa päättynyt
Bayern
1 685 km
2019 UVV 09/2027 14 576 h
LindeH 30T-02
Kunto: käytetty, koneen/ajoneuvon numero: H2X393V04185, Valmistusvuosi: 2019, käyttötunnit: 14 576 h, Ei minimihintaa – taattu myynti korkeimman tarjouksen perusteella!
TEKNISET TIEDOT
Kantavuus: 3 000 kg
Nostokorkeus: 3 615 mm
Haarukoiden pituus: 1 350 mm
KONEEN TIEDOT
Mastotyyppi: Duplex-masto
Vapaanosto: Täysi vapaanosto
Voimansiirto: LPG (nestekaasu)
Mitat ja paino
Mitat (p x l x k): 3 900 x 1 250 x 2 441 mm
Omapaino: 4 665 kg
UVV-hyväksyntä voimassa: 09/2027
Seuraava huolto suoritettava: 423 tunnin kuluttua
Lrjdpfjz Nxd Nsx Anleu
Käyttötunnit: 14 576 tuntia
VARUSTEET
Entinen Linde Full-Service -laite
3. hydrauliventtiili
4. hydrauliventtiili
Sivuttaissiirrin
Hydrauliset teleskooppihaarukat
Integroitu vaaka
Täyshytti
Ilmastointi
Lämmitys
Tuulilasinpyyhkijä
LED-työvalo edessä
LED-työvalo takana
Turvavalo edessä
Turvavalo takana
Turvavalo sivulla
Peruutuskamera
Mukavuusistuin
Lannerangan tuki
Istuimenlämmitys
LPG-kaasusäiliö
Uudistettu malli, jossa on kallistuskulman näyttö
Kaikki mitat ovat pyöristettyjä arvoja. Emme vastaa kirjoitus- tai mittausvirheistä.
Noutoehdot:
Sivukuormaus enintään 6 tonnille suurella paikallisella trukilla on mahdollista. Kuormaus tapahtuu omalla vastuulla.
Takakuormaus ramppia pitkin on mahdollista, kun kuorma-auton korkeus on 100–150 cm, enintään 15 tonnia ja enintään 230 cm leveä kuorma.
Nouto on mahdollista ainoastaan maksukuittauksen vastaanottamisen jälkeen sähköpostitse.
Nouto ilman ennakkoilmoitusta maanantaista perjantaihin klo 07.00–16.00.
Viivästyneestä noudosta veloitetaan 20 €:n varastointimaksu per kone ja päivä. Avoinna olevat varastointimaksut on maksettava kokonaisuudessaan ennen noutoa.
Eränumero: 171
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Kappel-Grafenhausen
1 888 km
Suodatusjärjestelmä
IVATProfi - Tower 28000K
Soita
Kunto: käytetty, Valmistusvuosi: 2019, Toiminnallisuus: rajoitettu toiminnallisuus, kokonaisleveys: 1 500 mm, kokonaispituus: 2 000 mm, kokonaiskorkeus: 3 000 mm, kokonaispaino: 1 200 kg, Varusteet: dokumentaatio / käyttöohje, Laitteen tarkoituksena on puhdistaa hallin sisäilmaa, ja sen käyttötarkoitukseen voidaan valita erilaisia suodatinjärjestelmiä, jolloin se soveltuu esimerkiksi pölyn, savun tai hitsaussavun keräämiseen tai suodattamiseen. IVAT-suodatinlaitteet on suunniteltu pääasiassa teollisuushallien ilmanpuhdistukseen.
Lsdpozq D Idefx Anleru
Suodatinlaitteessa on 18,5 kW:n moottori, ja se on valmistettu vuonna 2019. Laite on käytetty, ja siinä on normaaleja käytön jälkiä, jotka ovat tyypillisiä sen iälle ja käyttötarkoitukselle. Alalaatikko vuotaa hieman.
Paikan päällä voidaan sopia tarkastuksesta ja toimintotestistä. Laite myydään sellaisena kuin se kuvissa näkyy.
Tärkeimmät tiedot:
Valmistaja: IVAT GmbH
Laitetyyppi: Suodatinlaite / pölynimulaite
Malli: Profi-Tower 28000 K
Moottorin teho: 18,5 kW
Valmistusvuosi: 2019
Kunto: käytetty
Käyttökohde: teollisuushallien ilmanpuhdistus / pölynimuri
CE-merkintä: on
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
NILFISK ALTO NEPTUNE 4-50FA
Nilfisk AltoNeptune 4 -50 FA - NEW HEATING COIL
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 150 palkki, omamassa: 135 kg, tulojännite: 400 V, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 150 °C, Nilfisk Alto Neptune 4-50 FA -korkeapainepesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa kohteissa. Kattavan tarkastuksen ja huollon aikana huoltotiimimme tarkasti laitteen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat, kuten keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja kaikki O-renkaat, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman, että laitteeseen tarvitsee tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja.
Tuotteen edut:
UUSI LÄMMITYSKEHÄ
Laitteessa on uusia lisävarusteita, mukaan lukien saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suulake, teräskudoksella vahvistettu letku ja 25°:n tehosuutin.
Kestävä messinkipää, jossa on uudet keraamiset männät ja tiivisteet, takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän.
Tehokas ja suorituskykyinen kolmivaihemoottori varmistaa erinomaisen suorituskyvyn.
150 barin paineella ja 900 litran tunnin virtausnopeudella laite soveltuu tehokkaasti raskaisiin töihin rakennusalalla, logistiikassa ja maataloudessa.
Jokaisesta myymästämme laitteesta on yksilölliset valokuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite [V]: 400 ~ 3 vaihetta
Pumpun tuotto [l/h]: enint. 900
Käyttöpaine [bar]: 150
Suurin lämpötila [°C]: 80-150
Liitettävä teho [kW]: 6
Puhdistusainetankin tilavuus [l]: 10
Letkun pituus [m]: 10
Paino [kg]: 136
Varusteet:
Lodpjz Ayd Ssfx Anleru
UUSI LÄMMITYSKEHÄ
UUSI saksalaisen R+M-merkin painepistooli
UUSI 900 mm:n painesuulake ruostumattomasta teräksestä
UUSI, teräskudoksella vahvistettu 10 metrin letku
UUSI 25°:n tehosuutin
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät pakettiin veloituksetta.
Luottamussinetti
Machineseeker-sertifioidut jälleenmyyjät

Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Perriers-sur-Andelle
2 047 km
Sähköinen pöytätason keittoyksikkö - ASCOBLOC Ascobloc
ASCOBLOCAscobloc Cuisson
Kunto: erittäin hyvä (käytetty), - Kokonaismitat: 290x900x410 mm
- Koostuu seuraavista:
1) 4-alueinen vitrokeramiikkakeittotaso:
- Vesitiivis
- Tasoon upotettu
- Helppo puhdistaa
- Nopeasti kuumeneva kattiloille ja pannuille
2) Sähköbain-marie 1 x GN 1/1:
Lsdswyb T Sopfx Anloru
- Syvä, hitsattu allas materiaalista 1.4571
- Soveltuu keittosovelluksiin (esim. makkaroille)
- Vedenpinnan ohjaus
3) Tasainen paistolevy:
- Teho 4,6 kW
4) Sähkögrilli:
- Teho 4,0 kW
- Hitsattu säiliö rasvojen ja kypsennysjäämien keräämiseen veteen
- Suora lämmitys irrotettavalla lämpövastuksella
- Kromattu teräsritilä optimaaliseen tuotteiden lämmitykseen
- Heijastava kilpi korkealämpögrillausta varten
- Lämpötila portaaton säätö 50–300 °C välillä
- Kunnostettu laite: laite valmistetaan tilauksesta; nouto- ja palautusajat sovitaan erikseen (pyydä hinta tarkastuksen jälkeen)
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
KÄRCHER HDS SUPER M Eco
KärcherHDS SUPER M Eco - 900l/h - 180bar
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, paine: 180 palkki, tulojännite: 400 V, kokonaispaino: 130 kg, lämpötila: 155 °C, Korkeapainepesuri Kärcher HDS SUPER M Eco on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin laajoissa kohteissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen yhteydessä huoltotiimimme tarkisti perusteellisesti kaikki laitteen toiminnot. Kaikki mekaaniset kuluvat ja kuluneet osat on vaihdettu uusiin, mukaan lukien: keraamiset männät, tiivisteet, laakerit sekä kaikki O-renkaat. Tämä varmistaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointeja jatkossa.
Tuotteen edut:
Lrodpfxs Ady Ttj Anleu
- Mukana tulee uudet varusteet: saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suihkuputki, teräspunoksella vahvistettu letku sekä 25° tehosuutin.
- Vankka messinkipumppu, uudet keraamiset männät ja tiivisteet takaavat pitkän ja ongelmattoman käyttöiän.
- Tehokas ja energiatehokas 3-vaihemoottori varmistaa erinomaisen suorituskyvyn.
- Käyttöparametrien (180 bar ja 900 l/h) ansiosta laite soveltuu raskaaseen käyttöön rakennus-, logistiikka- ja maatalousalalla.
- Kaikilla tarjoamillamme koneilla on yksilölliset valokuvat — ostat täsmälleen sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite [V]: 400 ~ 3-vaihe
- Pumpun tuotto [l/h]: 900
- Työpaine [bar]: 180
- Suurin lämmityslämpötila [°C]: 90 / 155
- Liitäntäteho [kW]: 6,4
- Letkun pituus [m]: 10
- Pesuaineen säiliö [l]: 20
- Paino [kg]: 130
Varustelu:
- UUSI R+M-merkin korkeapainepistooli
- UUSI 900 mm ruostumattomasta teräksestä valmistettu pesuvarsi
- UUSI vahvistettu 10 m teräspunosletku
- UUSI 25° tehosuutin
- Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät veloituksetta toimitukseen.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
KÄRCHER HDS SUPER M Eco
KärcherHDS SUPER M Eco - 900l/h - 180bar
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, paine: 180 palkki, tulojännite: 400 V, kokonaispaino: 130 kg, lämpötila: 155 °C, Korkeapainepesuri Kärcher HDS SUPER M Eco on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin laajoissa kohteissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen yhteydessä huoltotiimimme tarkisti perusteellisesti kaikki laitteen toiminnot. Kaikki mekaaniset kuluvat ja kuluneet osat on vaihdettu uusiin, mukaan lukien: keraamiset männät, tiivisteet, laakerit sekä kaikki O-renkaat. Tämä varmistaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointeja jatkossa.
Tuotteen edut:
- Mukana tulee uudet varusteet: saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suihkuputki, teräspunoksella vahvistettu letku sekä 25° tehosuutin.
- Vankka messinkipumppu, uudet keraamiset männät ja tiivisteet takaavat pitkän ja ongelmattoman käyttöiän.
- Tehokas ja energiatehokas 3-vaihemoottori varmistaa erinomaisen suorituskyvyn.
- Käyttöparametrien (180 bar ja 900 l/h) ansiosta laite soveltuu raskaaseen käyttöön rakennus-, logistiikka- ja maatalousalalla.
- Kaikilla tarjoamillamme koneilla on yksilölliset valokuvat — ostat täsmälleen sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite [V]: 400 ~ 3-vaihe
- Pumpun tuotto [l/h]: 900
- Työpaine [bar]: 180
- Suurin lämmityslämpötila [°C]: 90 / 155
- Liitäntäteho [kW]: 6,4
- Letkun pituus [m]: 10
- Pesuaineen säiliö [l]: 20
- Paino [kg]: 130
Lrodpfx Asz Nv R Henlou
Varustelu:
- UUSI R+M-merkin korkeapainepistooli
- UUSI 900 mm ruostumattomasta teräksestä valmistettu pesuvarsi
- UUSI vahvistettu 10 m teräspunosletku
- UUSI 25° tehosuutin
- Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät veloituksetta toimitukseen.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher HDS 13/20-4S painepesuri
KärcherHDS 13/20-4S - 1300l/h - 200bar
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, käyttöpaine: 200 palkki, omamassa: 195 kg, tulojännite: 400 V, takuuajan kesto: 6 kuukaudet, lämpötila: 155 °C, Korkeapainepesuri Kärcher HDS 13/20-4S on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativiin töihin suurissa kohteissa. Huolellisen tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltohenkilöstömme tarkisti laitteen jokaisen toiminnon perusteellisesti. Kaikki kuluvat ja käytössä vaurioituneet mekaaniset osat, kuten keraamiset männät, tiivisteet, laakerit ja kaikki O-renkaat, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman tulevia lisäinvestointeja laitteeseen.
Tuote-edut:
Laitteessa on uudet varusteet, kuten saksalaisen R+M-merkin pistooli, ruostumattomasta teräksestä valmistettu suutinvarsi, teräspunosvahvistettu letku ja 25° Power-suutin.
Vankka messinkipumppupää uusilla keraamisilla männillä ja tiivisteillä varmistavat pitkäaikaisen ja huoltovapaan käytön.
Tehokas ja energiatehokas 3-vaihemoottori takaa erinomaisen suorituskyvyn.
Käyttöparametrit 200 bar ja 1300 l/h mahdollistavat laitteen tehokkaan käytön vaativissa rakennus-, logistiikka- ja maataloustöissä.
Kaikilla myymillämme laitteilla on yksilölliset kuvat, joten ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Malli: HDS 13/20-4S
Syöttöjännite: 400 V ~ 3-vaihe
Pumpun tuotto (l/h): 600–1300
Työpaine (bar): 30–200
Maksimi vedenlämmityslämpötila (°C): 80–155
Liitäntäteho (kW): 9,3
Polttoainesäiliön tilavuus (l): 25
Pesuainetankin tilavuus (l): 20 + 10
Paineletkun pituus (m): 10
Paino (kg): 195
Mitat (P x L x K mm): 1330 x 750 x 1060
Varustelu:
UUSI R+M-merkkinen painepistooli (saksa)
UUSI 900 mm painevarsi ruostumattomasta teräksestä
UUSI vahvistettu 10 m paineletku teräspunoksella
UUSI 25° Power-suutin
Lsdpszc Emmofx Anlsru
Vesisuodatin ja GEKA-liitin sisältyvät veloituksetta toimitukseen.
Teemme haun sinulle helpommaksi: "jäteöljyn keräämisen laite"
Saat välittömästi ja maksutta uusia tarjouksia sähköpostitse.
Voit lopettaa hakutehtävän milloin tahansa helposti.
Käytetty Jäteöljyn Keräämisen Laite (8 265)
Nyt selaa koko Machineseeker yli 200 000 käytetyn koneen kanssa.Selaa suosituimpia konenimiä:

Ota selvää nyt
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Ilmoita nyt
*ilmoitusta kohden/kuukausi














































































































































































































































































