Poikkisaha Stromab TR 600Stromab
TR 600
Poikkisaha Stromab TR 600
Stromab
TR 600
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
1997
Kunto
Käytetty
(täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Miechucino
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Poikkisaha Stromab TR 600
- Valmistaja:
- Stromab
- Malli:
- Valmistusvuosi:
- 1997
- Kunto:
- käytetty
- Toiminnallisuus:
- täysin toimintakuntoinen
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
- Sijainti:
- Moujsz 51A, 83-334 Miechucino, Polska
Soita
Tekniset tiedot
- Tulovirran tyyppi:
- kolmivaiheinen
- Leikkuuleveys (maks.):
- 610 mm
- Sahanterän halkaisija:
- 600 mm
Kuvaus
- Valmistusvuosi: 1997
- Kaksi pneumaattista pysäytintä
TEKNISET TIEDOT:
- Terän halkaisija: 600 mm
- Maks. leikkuuleveys: 610 mm (kun kappaleen korkeus 30 mm)
- Maks. leikkauskorkeus: 160 mm (kun kappaleen leveys 380 mm)
- Moottorin teho: 7,5 kW
- Purunpoistoaukko: 2 x 100 mm
- Kaksi pneumaattista pysäytintä leikkausta varten asetettuun pituuteen
- Hydraulinen kappaleen puristus ja terän liike
- Portaattoman leikkuunopeuden säätö
- Syöttöpöytä: 1000 mm / 470 mm D-90 mm
- Poistopöytä: 1500 mm / 500 mm D-60 mm
- Kara halkaisija: 30 mm
- Terän kierrosnopeus: 2800 rpm
Gedpfx Aox Ekmrsfvobl
Kuljetusmitat
- 280x165x140 cm
- Paino: 600 kg
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
- Terän halkaisija: 600 mm
- Moottorin teho: 7,5 kW
- Purunpoistoaukko: 2 x 100 mm
- Kara halkaisija: 30 mm