Trimwex SL-HPR3-1000-100
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2018
Kunto
Käytetty (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Baja Unkari
Hydraulipuristin Trimwex SL-HPR3-1000-100
more Images
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Konetiedot
Koneen nimitys:
Hydraulipuristin
Valmistaja:
Trimwex
Malli:
SL-HPR3-1000-100
Koneen numero:
B24271F/01
Valmistusvuosi:
2018
Kunto:
lähes uudenveroinen (käytetty)
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
Szegedi út-94, 6500 Baja, Magyarország Unkari
Kuvaus
Työpituus: 3000 mm
Työleveys: 1000 mm
Liiman paksuus: 20–100 mm
Tasoja: 3
Käsikäyttöinen pyöritys
Paineen tuottaa yksipuolinen hydraulisylinteri
Sylinterien määrä tasoa kohti: 6
Puristinsylinterit ovat kiinteät
Giodpfey Rruusx Afvet
Sylinterin tyyppi: Ø 40 x 150 mm
Ominaispaine: 6 kg/cm²
Painepuristimien määrä tasoa kohti: 3
Jokaisessa painepuristimessa on pneumaattinen sylinteri
Pneumaattisen sylinterin tyyppi: Ø 50 x 75 mm
Jokaisessa painepuristimessa oma ilman tulo-/poistoventtiili
Paineen säätö säätimellä
Hydrauliyksikkö
Pumpun virtausnopeus: 5,8 l/min
Hydraulimoottorin teho: 2,5 kW
Hydraulimoottorin maksimipaine: 30–160 bar