WINTER VS-3000-12
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2025
Kunto
Uusi
Sijainti
Leipzig Saksa
Liimaus tähti WINTER VS-3000-12
more Images
WINTER VS-3000-12
WINTER VS-3000-12
WINTER VS-3000-12
WINTER VS-3000-12
Konetiedot
Koneen nimitys:
Liimaus tähti
Valmistaja:
WINTER
Malli:
VS-3000-12
Valmistusvuosi:
2025
Kunto:
uusi
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
Leipzig Saksa
Kuvaus
Mitat (pituus/leveys/korkeus) 4400x4600x3700 mm
Paino 4300 kg
Kokonaistehontarve 3,8 kW
Verleimstern VS-3000-12
Myös käyttö- ja huoltoystävällisyys on otettu huomioon.
Verleimstern soveltuu materiaaleille, joiden paksuus on 25–90 mm.
Pienempiä tai suurempia paksuuksia varten tulee käyttää lisäpainatus-elementtejä (15–25 mm).
- Työstöpituus 3000 mm
- Työstöleveys 1250 mm
Gbedpsv A Hw Nefx Afvsl
- Materiaalin paksuus 25–90 mm
- Kerrosten määrä 12
- Kiinnitysyksiköitä per kerros 8
- Ilmaliitäntä 8 bar, 1/2
- Pyörityslaitteen moottoriteho 0,55 kW
- Puristusvoima per kiinnitysyksikkö 1–12 kN
- Suurin kuorma per kerros 150 kg
- Pneumatiikka Camozzi
- Sähköistys Telemecanique
- Vaihdemoottori Watt
- Kiinnitysyksiköt sormiliitosrakenteella
- Turva-aita
- Hydrauliikkayksikkö
- Pumpun virtaus: 6,3 l
- Hydromoottorin teho 3,0 kW
- Hydrauliikkasäiliö 50 l
- Hydrauliikkamoottorin enimmäispaine 110 bar
- Kuljetusmitat: 3800 x 2400 x 2200 mm, 1400 kg
4400 x 1600 x 2000 mm, 950 kg
1600 x 1600 x 800 mm, 900 kg
1600 x 1600 x 800 mm, 900 kg
- Asennusmitat P x L x K 4400 x 4600 x 3700 mm