multiFill VK-EP-2V-960-24-KK-SV-6-240-125
Täyttö- ja suljentakone
ICS
Valmistusvuosi
2011
Kunto
Käytetty
Sijainti
Saksa
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Täyttö- ja suljentakone
- Valmistaja:
- ICS
- Valmistusvuosi:
- 2011
- Kunto:
- käyttövalmis (käytetty)
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- Deutschland
- A21173612
- Viitenumero:
- INNO30759
- Päivitys:
- viimeksi 05.02.2026
Kuvaus
Täydellinen pullotus- ja sulkemislinjasto on saatavilla. Rengassäiliön halkaisija: 960 mm, täyttöventtiilien määrä: 24, sulkupaikkoja (KK): 6, sulkupaikkoja (SV): 6, sulkimen halkaisija: 240 mm, täyttimen ja sulkimen jaollisuus: 125 mm, täyttöteho (0,5l): 6000 pulloa/h, pullotilavuus: 330 ml/500 ml, käyttötunnit: n. 7200 h. Paikan päällä tapahtuva katselmus on mahdollinen.
Gbsdpfx Afeyhgnpevjl
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Gbsdpfx Afeyhgnpevjl
Toimittaja
Huomautus: Rekisteröidy ilmaiseksi tai kirjaudu sisään, saadaksesi kaikki tiedot.
Viimeksi verkossa: viime viikolla
Rekisteröitynyt vuodesta: 2017
2 000 Verkkoilmoitukset
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 30 58... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Mala Vranjska
1 957 km
Pizzauuni
GMGPFN 10570 2M Full Stone
GMGPFN 10570 2M Full Stone
Pieni ilmoitus
Yhdistynyt kuningaskunta
1 797 km
Pastankäsittelykone
ITALPASTRF 700 36 5A
ITALPASTRF 700 36 5A